Зацвітуть буйним цвітом! Одна дешева пігулка з аптечки допоможе вашим квітам

Красиві бурхливі квіти на підвіконні не тільки зроблять житло атмосфернішим, а й радуватимуть мешканців вранці та ввечері, піднімаючи настрій, передають Патріоти України.

Якщо ви вирощуєте квіти на підвіконні, за вікном або в горщиках на вулиці, є одне просте підживлення, яке дозволить рослині розростися, а колір зробить більш насиченим.

Найкраще підживлення для квітів

Досвідчені садівники зазначають, що у догляді за квітами допоможе аспірин. Він сприятливо впливає на імунітет, захищає від шкідників, плісняви, грибків і попелиці, листя стає більш пружним і насиченого зеленого кольору, а квіти цвітуть буйним кольором.

Експерти з догляду за квітами зазначають, що аспірин потрібно давати квітам дуже рідко, щоб не було звикання. Проводіть підживлення хоча б раз на два місяці

Як зробити підживлення для квітів?

Для приготування знадобиться відстояна вода кімнатної температури та таблетки аспірину в пропорції один до одного – наприклад, літр води та одна таблетка. Таблетки потрібно перетерти на порошок і розвести у воді, після чого полити квіти.

Розчиняти аспірин у гарячій воді не рекомендується, оскільки він розпадеться на оцтову та саліцилову кислоту, яка не розчиниться, а спливе на поверхні. Якщо хочеться скористатися цим варіантом, то білі пластівці після закипання потрібно прибрати, почекати, поки вода охолоне до кімнатної температури і тоді переходити до поливу.

Позбавляємось духу "руского міра": Чим замінити суржикове слово-паразит "тіпа" - запам'ятайте варіанти

понеділок, 2 жовтень 2023, 5:25

Мабуть, кожний українець має у своєму лексиконі слова-паразити, яких важко позбутися по одній лише причині. Мовляв, не знають як сказати інакше. . Відомий блогер та популяризатор української мови Андрій Шимановський запропонував українські відповідник...

Виберіть метелика, який вам подобається, - та дізнайтеся приховані риси своєї особистості

неділя, 1 жовтень 2023, 21:10

Виберіть метелика на картинці і дізнайтеся щось нове про себе, передають Патріоти України. Метелики — живі символи свободи та краси. Багато художників використовували їх у своїх творах як натхнення, і через їх символізм свободи та уособленням краси при...