Завжди додавайте це, коли висаджуєте томати та перець - урожайність зросте у 5 разів!

У березні у садівників розпочався сезон висадки розсади. Для того, щоб розсада приживилась і швидко росла її потрібно добре і правильно удобрювати, передають Патріоти України.

Так, досвідчені садівники радять ніколи не висаджувати томати та перець без лаврового листка. Для виготовлення підживлення потрібно взяти 15−20 штук лаврового листя. Залити двома літрами води кімнатної температури. Вітаміни групи B, що містяться в лавровому листі, корисні для молодої розсади при переробці вуглеводів у поживні компоненти і стимулюють її зростання. Далі збиваємо розчин у блендері та настоюємо 20−23 хвилин. Потім треба процідити. Поливати розсаду слід один раз на 30 днів.

Також ефективне підживлення на основі активованого вугілля. Для його виготовлення беремо одну таблетку вугілля та картоплину. Це підживлення містить залізо для здорового цвітіння. Знижує рівень токсичних металів у ґрунті. Картоплю нарізаємо, кладемо пігулку і заливаємо одним літром води. Далі збиваємо у блендері. Потім потрібно процідити та розбавити у двох літрах води. Разом отримуємо три літри підживлення. Поливати потрібно просто під корінь один раз на 30 днів.

Ще одне корисне підживлення можна зробити з гороху та гвоздики. Беріть три ложки гороху та гвоздику. Заливаємо одним літром води та настоюємо п'ять годин. Далі потрібно процідити та розбавити у двох літрах води. Разом отримуємо три літри підживлення. Воно зменшує ризик пошкодження кореневої системи та підвищує стійкість до захворювань. Також воно покращує смак та якість плодів та містить мікроелементи та антиоксиданти для росту. Поливати під корінь розсади потрібно один раз на 25−30 днів.

Названо найшкідливіше м'ясо, яке потрібно виключити із раціону харчування

четвер, 1 червень 2023, 14:12

Не всі види м'яса можна назвати корисними для здоров'я. Названо продукти, які краще виключити з раціону харчування або хоча б мінімізувати їхнє вживання, передають Патріоти України. Доктор біологічних наук Леонід Горобець назвав найбільш дієтичне м'ясо...

А вам це під силу? Тільки люди з гострим зором зможуть знайти приховане число

четвер, 1 червень 2023, 11:09

Пропонуємо оптичну ілюзію для перевірки вашого зору. Як стверджує видання Mirror, завдання просте — люди повинні шукати число, заховане десь на зображенні.У Twitter користувачка @TheFigen_ поділилася знімком оптичної ілюзії із підписом: “Перевірка очей...