Жінкам на замітку: Як часто потрібно прати бюстгальтер - відповідь здивує

Ви могли не замислюватися про це, та ваші груди пітніють так само, як і решта тіла. А ваш бюстгальтер не тільки підтримує груди, але й робить це в умовах високої вологості, і якщо не прати його досить часто, це може спричинити проблеми зі здоров'ям, передають Патріоти України.

Ваш бюстгальтер постійно прилягає до вашої шкіри, і так тканина вбирає увесь піт, бруд та бактерії, які є на вашому тілі. Тож носіння чистих бра буде не тільки корисною для вашого здоров'я, але й підвищить відчуття комфорту та впевненості протягом дня.

Як часто треба прати бюстгальтер

Не існує досліджень щодо того, як часто потрібно прати цей елемент білизни, проте дерматологи дають слушні рекомендації, яких ви можете дослухатися. І робити це потрібно точно частіше, ніж раз на тиждень.

Як дерматологиня і експертка із догляду за шкірою, я б рекомендувала прати бюстгальтери після кожного носіння, щоб підтримувати належну гігієну та здоров’я шкіри, – поділилася докторка Кемунто Макая.

Втім, частота прання може залежати від деяких додаткових факторів, та все ж варто це робити не рідше, ніж через кожні 2 – 4 носіння. Та якщо ви дуже багато рухаєтеся, або носите бюстгальтер у літні спекотні місяці, вам доведеться прати його частіше.

Перше, що вам потрібно зробити – це ознайомитися з інструкціями, вказаними на етикетці виробу і дотримуватися їх. Найкращим способом привести цей одяг до ладу буде прати його вручну, використовуючи м'який мийний засіб. Також варто прати бра у прохолодній воді, особливо якщо вони мають підкладку.

Якщо ж ви плануєте використовувати пральну машину, спершу помістіть бюстгальтер у сітчастий мішок для білизни, щоб він зберіг форму і не пошкодився під час прання. Також експерти радять пропускати бюстгальтери через додатковий цикл прання, щоб переконатися, що на них не залишилося залишків мийного засобу.

Та що ж відбудеться, якщо ви не пратимете свою білизну досить часто? Це може призвести до появи бактерій та грибків, а вони можуть спричинити такі інфекційні захворювання, як фолікуліт чи кандидозну попрілість. А через вологий від поту бюстгальтер ви можете відчути натирання чи висипи вугрів через накопичені бактерії та бруд.

Перевірте себе! Поза, в якій ви любите сидіти, розповість про ваш характер

субота, 24 лютий 2024, 10:12

Мова тіла завжди допомагала визначити риси характеру людини. Досить просто бути уважним, і тоді легко можна визначити, хто перед вами, передають Патріоти України. Просто виберіть вашу позу та дізнайтеся результат. Така поза говорить про те, що перед ва...

Психологічний тест: Перша побачена пташка розповість про ваші приховані недоліки

субота, 24 лютий 2024, 9:10

Якщо ви не боїтеся дізнатися про себе правду і готові визнати недоліки свого характеру, пройдіть тест, передають Патріоти України. Перша пташка, яка привернула вашу увагу розповість деякі нюанси вашої особистості. Виходячи з вашого вибору можна припуст...