Жінкам на замітку: Як відчистити пуховик від слідів тонального крему - спосіб без прання

Багато представниць прекрасної статі стикаються з проблемою, коли через косметику забруднюється одяг, передають Патріоти України.

Наприклад, високий комір пуховика, сконструйований спеціально для того, щоб захистити вас від поривів холодного вітру, дуже часто брудниться в тональний крем.

Такі плями виглядають неохайно, проте це не привід щоразу завантажувати пухове пальто чи куртку в барабан пральної машини.

Подробиці

Щоб не зіпсувати річ частими праннями, але при цьому відчистити її, скористайтеся найпростішим лайфхаком.

Для того щоб усунути плями від тонального крему, згодяться звичайні вологі серветки. Як показує досвід, найефективнішими у цій справі виявилися серветки, призначені для догляду дітей.

Втім, якщо ви користуєтеся спеціальними вологими серветками, створеними для того, щоб видаляти макіяж з обличчя, може використовувати їх.

Достатньо кілька разів провести просоченою в спеціальному розчині серветкою по поверхні куртки, як від плям не залишиться і сліду.

Психологічний тест: Виберіть чашку на картинці - і дізнайтесь, яка ви людина

неділя, 26 березень 2023, 21:12

Добра, чуйна, уважна? Оптимістка чи песимістка? Амбіційна і зі стрижнем чи пасивна та безініціативна? Відкритий екстраверт чи замкнута у собі соціопатка-домосідка? Усі ми люди різні. Усіх нас природа нагородила певними якостями, якими ми й відрізняємос...

Попрощайтеся з жиром та накипом! Секрет чистих сковорідок від англійських господарок

неділя, 26 березень 2023, 17:08

Чи бувало таке, що помив увесь посуд, але тут на очі трапляється брудна сковорода? Довге та часте її використання залишило на посуді накип та жир від м’ясних страв, передають Патріоти України. Проте англійські господині вигадали спосіб, як відмити сков...