Жіночий психологічний тест: Якого чоловіка з картинки ви виберете? Це покаже, що ви шукаєте в партнері

Який з чоловіків на зображенні здається вам найпривабливішим? Подумайте і зробіть свій вибір, передають Патріоти України. Зробили? А тепер читайте, що це говорить про вас:

Чоловік № 1.

Ви потребуєте постійної турботи й уваги, важко приймаєте рішення і часто їх міняєте, оскільки часом самі не знаєте, чого хочете. Відчуваючи брак уваги з боку чоловіка, стаєте примхливою, і відносини швидко сходять нанівець.

Поруч зі своїм чоловіком вам важливо відчувати себе як за кам’яною стіною, щоб він брав на себе відповідальність і виконував ваші бажання.

Чоловік № 2.

Вам важливо відчувати себе потрібною, а для свого коханого – просто незамінною. Всю себе без залишку ви готові віддавати близьким, і навіть якщо часом від цього втомлюєтеся, все одно самовіддано кидаєтеся вирішувати їхні проблеми, адже зовсім впевнені, що вони без вас пропадуть. Ваш ідеальний чоловік повинен з радістю розчиниться в дбайливих руках і прийняти домінуюче становище жінки в стосунках.

Чоловік № 3.

Ви – сильна і самодостатня особистість і не зазнаєте, якщо хтось зробить замах на вашу незалежність в стосунках. Вам дуже важливо мати власний особистий простір, і поруч хочете бачити такого ж зрілого партнера зі своїм колом інтересів, який готовий довіряти вам і давати повну свободу дій. При цьому і ви готові відповісти йому тим же. Ваш ідеальний партнер – чоловік, який не стане на вас тиснути і намагатися контролювати кожен крок.

Чоловік № 4.

Вам найкраще підійде незалежний чоловік, який матиме на все свою точку зору, буде з вдячністю приймати вашу підтримку і відповідати тим же. Але і вам доведеться проявити гнучкість і визнати за ним право на особистий простір і той факт, що час можна проводити не тільки разом, але і окремо. Йому важливо буде час від часу відпочивати від сім’ї і приділяти увагу чоловічим радостям, наприклад риболовлі, полюванню, стрибкам з парашутом або турпоходам.

Психологічний тест: Обраний візерунок розповість про ваш характер

четвер, 28 вересень 2023, 18:12

Всім цікаво побачити себе з боку, тому асоціативні тести так популярні в психології. Візерунок, що сподобався, підкаже, якою людиною ви є, передають Патріоти України. Якщо ваш вибір припав саме на перший візерунок, то це говорить про вашу різнобічність...

Викинете у смітник усі банки: Які продукти можуть зіпсувати консервацію

четвер, 28 вересень 2023, 17:10

Консервація - відмінний спосіб зберегти смак та вітаміни овочів та фруктів на зиму. У всіх кулінарів завжди під рукою маса найрізноманітніших рецептів маринованих помідорів, огірків, овочевих салатів та незвичайного варення, передають Патріоти України...