Жіночий психологічний тест: Оберіть лотерейний квиток - і дізнайтеся ідеал чоловіка

Зустріти ідеального партнера щастить не кожному, і пошук кохання багато в чому схожий на лотерею чи рулетку. Обирай білет і дізнайтеся, який чоловік є вашим ідеалом, передають Патріоти України.

Подивіться на картинку і оберіть лотерейний квиток. Ваш вибір вкаже на те, в стосунках з яким чоловіком ви будете по-справжньому щасливими.

Психологічний тест у картинці/Фото: Мета
  1. Харизматичний хитрун. Розумні, дотепні і часто знаходяться у центрі уваги, ці хлопці дуже подобаються дівчатам. І хоча вони легко закохуються, вони так само швидко втрачають інтерес. Попри легковажність, ці хлопці віддані речам і людям, які їм дорогі найбільше.
  2. Стриманий і турботливий. Зазвичай більш стримані, ці хлопці при першому враженні часто здаються холодними та емоційно відстороненими. Але насправді вони є одними з найтурботливіших, найчесніших і найромантичніших хлопців.
  3. Чарівний інтроверт. Завжди пунктуальні, ці хлопці покладають великі надії на оточуючих і докладають величезних зусиль у всьому, що роблять. Однак у них є тенденція бути дуже чутливими і вразливими, і в результаті їм потрібно більше часу, щоб навчитися довіряти новому партнеру.
  4. Природжений лідер. Володіючи доброзичливим, оптимістичним настроєм, такі чоловіки мають репутацію природжених лідерів і спортсменів. Вони також можуть бути надзвичайно чутливими та емоційними і часто не висловлюють свої почуття через страх бути покинутими

З цими продуктами картопля "в мундирі" буде в сто разів смачнішою - кидайте просто до каструлі

субота, 30 вересень 2023, 12:28

Дієтологи повторюють, що картопля "в мундирі" - це найздоровіший спосіб приготування цього овоча. Але багато хто вважає, що така страва не смачна. Виявляється, треба просто знати, як її правильно варити, передають Патріоти України. Щоб картопля в мунди...

Виберіть пиріг за формою - та дізнайтесь, яка ви особистість

субота, 30 вересень 2023, 12:10

Вчені вважають, що між нашою особистістю та підсвідомістю існує прямий зв’язок. Навіть вибираючи форму пирога, ми діємо не випадково, а так, як нам велить наше внутрішнє "я". Пропонуємо вам пройти швидкий тест та дізнатися, до якого типу особистості ви...