Жіночий психологічний тест: Оберіть перстень на картинці - і дізнайтеся, що в вас може відштовхувати оточуючих

Часом ми самі не розуміємо, що в нас відштовхує інших. Пройдіть простий психологічний тест, виберіть перстень і дізнайтеся, яка риса вашого характеру відлякує людей, передають Патріоти України.

Розкішний перстень

Ви вмієте справляти враження. Мабуть, навіть занадто. Саме це і лякає оточуючих. З вами важко змагатися, адже такі блиск і розкіш вимагають від оточуючих відповідності. Ви можете сказати, що вам і не потрібне оточення, яке явно до вас не дотягує. Але подумайте, з таким ставленням просто залишитися самотніми.

Обручка

Миле, скромне і лякає заміжніх подруг. Ви здаєтеся небезпечною суперницею, мисливицею за чужими чоловіками. Трохи спокійніше жінкам навколо стає, коли у вас з’являється постійний шанувальник. Але і цей спокій – тимчасовий, адже всім здається, що одного залицяльника вам може бути мало.

Перстень-ланцюжок

Ви справляєте враження складної людини. Ви досить розумні і володієте природною хитрістю. Але недостатньо добре це приховуєте, так що оточуючі відчувають підступність. Ви лякаєте людей, оскільки багато хто боїться потрапити у ваші сіті та стати просто пішаками в хитрих іграх.

Милий бантик

Вас вважають чарівною і зворушливою принцесою. На жаль, такі якості пасують дівчаткам років до десяти. Ви лякаєте оточуючих своїм занадто інфантильним ставленням до життя і рожевими окулярами, крізь які ніяк не проб’ється реальний світ. Якщо люди йдуть, то, швидше за все, тому що не хочуть вирішувати ваші проблеми за вас.

Це може бути небезпечним для організму! Продукти-вороги, які категорично не можна їсти разом

субота, 30 вересень 2023, 21:28

Ягоди, овочі, каші, фрукти, зелень, молочні продукти, м'ясо, морепродукти та риба - продукти, які обов'язково мають бути в раціоні кожної людини для отримання вітамінів та необхідних мінералів. Але, потрібно знати, що є поєднання продуктів, які можуть ...

Люди, які себе поважають, ніколи не допускають таких речей

субота, 30 вересень 2023, 21:15

Багато з нас зрозуміли, що в ці періоди великих перетворень ми повинні кардинально змінити наше життя. Ці часи вимагають хоробрості, чесності і прозорості, щоб ми могли трансформуватися в наше вище Я, передають Патріоти України. Якщо ви дійсно поважаєт...