Жіночий психологічний тест: Оберіть перстень на картинці - і дізнайтеся, що в вас може відштовхувати оточуючих

Часом ми самі не розуміємо, що в нас відштовхує інших. Пройдіть простий психологічний тест, виберіть перстень і дізнайтеся, яка риса вашого характеру відлякує людей, передають Патріоти України.

Розкішний перстень

Ви вмієте справляти враження. Мабуть, навіть занадто. Саме це і лякає оточуючих. З вами важко змагатися, адже такі блиск і розкіш вимагають від оточуючих відповідності. Ви можете сказати, що вам і не потрібне оточення, яке явно до вас не дотягує. Але подумайте, з таким ставленням просто залишитися самотніми.

Обручка

Миле, скромне і лякає заміжніх подруг. Ви здаєтеся небезпечною суперницею, мисливицею за чужими чоловіками. Трохи спокійніше жінкам навколо стає, коли у вас з’являється постійний шанувальник. Але і цей спокій – тимчасовий, адже всім здається, що одного залицяльника вам може бути мало.

Перстень-ланцюжок

Ви справляєте враження складної людини. Ви досить розумні і володієте природною хитрістю. Але недостатньо добре це приховуєте, так що оточуючі відчувають підступність. Ви лякаєте людей, оскільки багато хто боїться потрапити у ваші сіті та стати просто пішаками в хитрих іграх.

Милий бантик

Вас вважають чарівною і зворушливою принцесою. На жаль, такі якості пасують дівчаткам років до десяти. Ви лякаєте оточуючих своїм занадто інфантильним ставленням до життя і рожевими окулярами, крізь які ніяк не проб’ється реальний світ. Якщо люди йдуть, то, швидше за все, тому що не хочуть вирішувати ваші проблеми за вас.

Дослідники з Британії вирахували час доби, коли люди найбільш злі - краще нікого не чіпати

субота, 25 березень 2023, 21:15

Британські дослідники дійшли висновку, що люди, зазвичай, відчувають стрес через одні й ті ж проблеми. Доводиться довго стояти в пробці, бруднити одяг, не чути будильник, спізнюватися на роботу, не знаходити місця для паркування і т. д, передають Патрі...

Господиням на замітку! Як за 15 хвилин почистити праску за допомогою мінеральної води

субота, 25 березень 2023, 17:14

Без праски не обходиться жодна господиня. Однак з часом вона починає гірше працювати. І реанімувати її допоможе мінеральна вода. Так стверджують користувачі мережі, які випробували на практиці цей засіб, передають Патріоти України. Буде потрібна саме г...