Жіночий психологічний тест: Оберіть рослину - і дізнайтесь, наскільки ви емоційна

Подивіться на зображення кімнатних рослин перед вами, передають Патріоти України.

Виберіть ту, яке подобається вам найбільше. А ми розповімо, наскільки ви емоційні.

Рослина №1

Ви дуже емоційна, але при цьому добра і життєрадісна людина. Всі емоції, які з’являються у вашій душі, ви відразу ж вихлюпуєте, не приховуючи в собі. Ви готові ділитися своєю радістю з усім світом, проте якщо вас щось засмутило або розлютило, близьким буде з вами нелегко.

Рослина №2

Ви дуже сентиментальна людина. Розчулити вас і емоційно зворушити нічого не варто. Вам доводиться довго переживати будь-які емоції, такі як радість, так і печаль. Ви з тих, хто любить помріяти. Також ви часто згадуєте найрадісніші або сумні моменти в своєму житті.

Рослина №3

Ви пристрасна і емоційна людина. У будь-який процес, будь то улюблена робота або нові романтичні відносини, ви втягуєтеся повністю і віддаєтеся без залишку. Ви спокійно ставитеся до чергових перемог, тому що вважаєте, що цілком заслуговуєте цього. А ось відмови, критику і поразки ви можете прийняти в штики і навіть проявити деяку агресію.

Рослина №4

На даний момент ви не надто емоційно ставитеся до всього того, що відбувається у вашому житті, повністю приймаючи реальність. Однак байдужості до людей у вашому характері немає – ви так само готові прийти на допомогу до будь-якого, хто її потребує.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...