Жіночий психологічний тест: Оберіть собаку - і дізнайтеся дві найголовніші риси вашого характеру

Тест, який допоможе визначити ваші домінуючі риси особистості, передають Патріоти України.

Не дарма кажуть, що собаки дуже схожі на своїх господарів. По тому, яку породу ви виберете собі в якості домашнього вихованця і вірного друга на довгі роки, можна судити про ваш характер і його сильні сторони. Адже кожна порода собаки відрізняється своїм характером і важливо вибрати ту, яка буде з вами на одній хвилі.

Практикуючі психологи підготували для вас тест на виявлення двох найголовніших якостей вашого характеру. Вам лише потрібно вибрати одну породу собаки на зображенні вище, яку б ви завели у себе в будинку.

Перша собака

Якщо ви вибрали собаку породи далматин, значить сильними сторонами вашої особистості є дружелюбність і товариськість. Ви любите перебувати в колі друзів і вести активний спосіб життя. Ви обожнюєте подорожі, галасливі компанії, а також різного роду розваги. Вас пригнічує самотність, ви не терпите монотонності і одноманітності. Вам складно перебувати без діла, тому ви завжди знаходите собі заняття. Вас долає депресія, якщо ви довгий час опиняєтеся без уваги з боку суспільства.

Друга собака

Німецьку вівчарку вибирають люди з сильним характером. Ваші найголовніші риси в характері – це доброта і працелюбність. На першому місці у вашому житті стоїть родина. Ви готові багато зробити для щастя ваших близьких і будете берегти їх від негараздів і напастей. Ви здатні багато працювати, щоб забезпечувати високий рівень життя і дати відчуття стабільності і впевненості в завтрашньому дні. Ви не здатні на зраду і дуже цінуєте вірність свого партнера.

Третя собака

Якщо вам більше за інших сподобався лабрадор, то це означає, що ви дуже чутлива і ніжна особистість. Про вас можна сказати, що ви людина з великим серцем. Ви завжди готові допомогти ближньому і викликатися добровольцем в якусь громадську або волонтерську організацію. У вас є унікальна здатність швидко і без наслідків справлятися зі стресом і переживати труднощі в житті. Вас поважають колеги і цінує керівництво за ваші професійні якості.

Четверта собака

Якщо вам сподобався мопс, то вашими головними рисами будуть розсудливість і серйозність. Для прийняття рішення ви спочатку все гарненько обдумаєте, зважите всі факти, а вже тільки потім приступите до дій. Ви серйозно підходите до життя і маєте план, якого намагаєтеся завжди дотримуватися. Ви врівноважені і спокійні. Вас важко вивести з себе. Ви дуже старанні в справах і намагаєтеся досягти ідеалу в усьому.

Просто замініть ковбасу на інші продукти: Як "освіжити" смак "Олів’є"

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:10

Салат олів’є - традиційна страва на столах. Попри існування сотні інших рецептів крутих святкових салатів, ми все одно любимо поласувати саме олів’є, передають Патріоти України. Зазвичай олів’є готують зі стандартного набору інгредієнтів. Багато хто не...

Яку кашу не можна їсти щодня і чому - несподівана відповідь експертів

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:57

Будь-яка каша є відмінним гарніром до м'ясних, рибних та овочевих страв. Фахівці рекомендують їсти крупи 2-3 рази на тиждень. Існує міф, що вранці потрібно обов'язково їсти вівсяну кашу, фахівці ж навпаки стверджують, що вранці потрібно їсти білкові пр...