Жіночий психологічний тест: Оберіть сукню на картинці - і дізнайтеся про ваші головні риси характеру

Психологи склали пізнавальний тест, який допоможе розкрити домінуючі риси особистості, передають Патріоти України.

На думку практикуючих психологів кожна людина, роблячи той чи інший вибір, керується певними характерними тільки їй якостями. Уподобання в одязі також не є винятком. Якщо хочете з’ясувати в чому полягають ваші головні переваги характеру, то робіть вибір між трьома гарними сукнями, які зображені на малюнку вище.

1. Бежева сукня

Ви дуже добра і чутлива натура, тому маєте інтерес до всього нового і незвичайного. Ви любите увагу чоловіків і вмієте з ними кокетувати. Вам подобається відчувати на собі захоплені погляди протилежної статі і викликати тим самим в собі особливі пристрасні почуття. Але завоювати вашу прихильність може тільки той, хто оточить вас комфортом і забезпечить впевненість у завтрашньому дні. Ви велике значення надаєтете тому, як до вас ставляться оточуючі. Вам важливо розуміти і знати, що вас поважають і цінують. Ви любите свою сім’ю і прекрасно дбаєте про дітей.

2. Блакитна сукня

Ви цілеспрямована натура, готові йти напролом, якщо того вимагає ситуація. Вас не лякають експерименти і зміни. Ви готові змінювати себе і підлаштовуватися під певні обставини. У вас вольовий характер, ви обов’язково домагаєтеся поставлених перед собою завдань. На вашому шляху краще не стояти, оскільки ви навряд зупинитеся на досягнутому. У вас є деяка експресія і пристрасть. Вам подобається перебувати в центрі уваги. Ви досить примхлива, однак, можете бути безкорисливі і альтруїстичні.

3. Рожева сукня

Ви життєрадісна і доброзичлива людина, яка завжди привітна і позитивна. У вас неможливо не закохатися, ви товариські і цікаві. У вас є сміливість і оригінальність. Ви володієте відмінним почуттям гумору і не позбавлені самоіронії. Ви прагнете до саморозвитку і завжди готові вчитися новому. З вами ніколи не стане нудно, ви здатні бути непередбачуваною і загадковою, прекрасно пристосовуєтеся до умов життя і можете приймати характер будь-якого чоловіка, змінюючись разом з ним.

Ефект здивує! Суперсуміш для прибирання із трьох доступних компонентів - все буде як нове

неділя, 21 липень 2024, 13:00

Рецепт простий: потрібно взяти харчову соду, перекис водню та найдешевшу зубну пасту. Усі інгредієнти змішуються у пропорції 1:1:1 (наприклад, по 1 столовій ложці), передають Патріоти України. «Я використовувала цю суміш для чищення кранів, плитки у ва...

ТОП-5 хитрощів, які допоможуть приготувати ідеальні домашні пельмені

неділя, 21 липень 2024, 12:12

Не кожна господиня вміє готувати смачні домашні пельмені, оскільки ця страва тільки здається простою в приготуванні, передають Патріоти України. Насправді існує маса правил та нюансів, які помітно ускладнюють завдання кулінарів. Курячі яйця. Багато гос...