Жіночий психологічний тест: Оберіть зірку - і дізнайтеся, якої речі в шафі вам не вистачає

Добре підібраний гардероб - один з найкращих подарунків, який можна зробити самій собі. Пропонуємо дізнатися, якої особливої речі у вашій шафі справді бракує, передають Патріоти України.

Подивіться на зображення і оберіть зірку, яка вкаже шлях до тієї самої речі. Результат читайте нижче.

  1. Чорні шпильки. Гарна пара чорних туфель на підборах - це основа крутого гардероба, і навіть одна класична пара може змінити світ. І перш ніж ви подумаєте, що це нудно, подумайте, скільки образів ви можете з ними створити.
  2. Маленька чорна сукня. Ця річ має бути невід'ємною частиною вашого гардероба, адже чарівність, якою вона володіє, досить важко перевершити. Це, мабуть, один з найбільш універсальних предметів гардероба.
  3. Кольорові колготки. Додати подібну річ до свого гардероба зголоситься не кожен, але все ж хто прийме таке сміливе рішення, точно опиниться в центрі уваги.
  4. Джинси. Краще витратити час і сили на те, щоб підібрати джинси, що відповідають вашому типу фігури. Ви завжди матимете приголомшливий вигляд у тих джинсах, в яких будете почуватися максимально комфортно.
  5. Шкірянка. Якщо ви хочете створити капсульний гардероб, до нього обов'язково має входити шкіряна куртка, яка стане основою будь-якого вбрання. Насправді найкращий спосіб надати завершеності будь-якому образу - як робочому, так і вихідному - це накинути на плечі шкірянку.
  6. Шовкова хустка. Завдяки цьому яскравому аксесуару ваш образ завжди буде цікавим та загадковим. А осінь — це та пора, коли носіння яскравої шовкової хустки є найбільш актуальним.Добре підібраний гардероб - один з найкращих подарунків, який можна зробити самій собі. Пропонуємо дізнатися, якої особливої речі у вашій шафі справді бракує.

До них краще не торкатися руками: ТОП-5 найбрудніших місць у літаку

четвер, 7 грудень 2023, 8:30

У світі мільйон літаків виконують рейси, інколи практично без зупинки. І хоча спеціальні бригади прибиральників роблять все можливе, щоб почистити кожне сидіння до прибуття наступних пасажирів, іноді речі можуть бути упущені або залишатися трохи брудни...

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...