Жіночий психологічний тест: Обране дерево визначить, чим ви притягуєте чоловіків

Пропонуємо вам пройти тест, складений досвідченими психологами, передають Патріоти України.

Правила тесту

Приступаємо до тестування. Нижче представлена картинка, але якій зображені 4 дерева.

Виберіть одне з них і прочитайте розшифровку обраного варіанту.

Розшифровка тесту

Дерево № 1

Джерело: Lenagold

У вас чоловіки цінують внутрішній світ. Ви смілива, безкорислива, чесна натура. Відкриті і прямолінійні, не боїтеся труднощів. Вірні своєму вибору, до людей ставитеся щиро. Здатні на сильні почуття і справжні емоції.

Дерево № 2

Джерело: Lenagold

Часто чоловіків приваблюють ваші зовнішні дані. Краса, граціозність, легкість – це і помічають залицяльники в першу чергу. Але ще більший інтерес у них виникає, коли вони дізнаються вас краще. І це не дивно, адже ви розумна і товариська жінка, можете підтримати бесіду на будь-які теми.

Дерево № 3

Джерело: Lenagold

Ваша таємничість заворожує представників протилежної статі. Їм дуже хочеться розгадати все, що приховано за вашою зовнішньою оболонкою. Ви здатні зачарувати будь-якого чоловіка, навіть не встигнувши поспілкуватися з ним.

Дерево № 4

Джерело: Lenagold

У вас маса достоїнств, гідних чоловічої уваги. Це доброта, скромність, хороші комунікативні здібності, вміння піклуватися про себе і близьких. Чоловіки розглядають вашу кандидатуру тільки для серйозних відносин.


Це справді працює! Як прибрати плісняву з душової кабіни дешевим аптечним засобом

субота, 2 грудень 2023, 17:12

Жителі сучасних мегаполісів часто відмовляються від використання звичайної ванної. Їй на зміну ставлять багатофункціональну душову кабінку. Але така конструкція потребує більш ретельного догляду. Якщо його немає, стінки покриваються нальотом і цвіллю, ...

Цю помилку роблять дуже часто: Як посмажити м'ясо з цибулею, щоб було смачно

субота, 2 грудень 2023, 12:40

Найчастіше в рецептах можна зустріти такий спосіб: спочатку нарізають і смажать цибулю, потім додають м'ясо. Проте досвідчені кухарі робити так не рекомендують, передають Патріоти України. Насамперед тому, що поки ви закидаєте на гарячу сковороду м'ясо...