Жіночий психологічний тест: Про що можуть розказати ваші губи

Є безліч психологічних, графічних і візуальних тестів, які допомагають розкрити особистість людини. Не менш красномовно говорить про особу і зовнішність людини. Звичайно, зовнішність буває оманлива. Але найчастіше окремі риси обличчя вельми точно характеризують людину, передають Патріоти України. Не здогадуєтесь, чому?

Ось і форма губ може підказати нам – яку людину ми бачимо перед собою. А для того, щоб перевірити правильність цього твердження, пропонуємо перевірити цей тест спочатку на собі. Не ставтеся до цього тесту занадто серйозно і не шукайте повної схожості в цих картинках. Знайдіть малюнок, який найбільше здається схожим на ваші уста. Отже, яка ж ви жінка, згідно з формою ваших губ? Подивилися уважно в дзеркало? А на картинку? Тепер шукаємо свій результат.

Уста № 1

Ви страшно авантюрна персона, кокетлива і енергійна жінка. Але тим не менше ви не забуваєте зберігати холоднокровність, коли це необходімо.

Уста № 2

Ви – втілення оптимізму. У вашому характері – завжди шукати (і майже завжди знаходити) позитивну сторону речей. Дотримуйтеся цього і далі – і вас чекають великі успіхи.

Уста № 3

Ви неймовірно товариська і чарівна жінка. Тому у вас нескінченне, що не піддається підрахунку число друзів і подруг. Але пам’ятайте, що не всі готові підставити плече і простягнути руку допомоги в разі потреби. Не віддавайте надто багато себе вашим друзям. Бережіть хоча б частину себе для чогось більшого.

Уста № 4

Ви дуже амбітні, завжди хочете ще більшого і найкращого. Це непогано, але ж все має межу! Не варто жертвувати справжніми цінностями і собою заради завищених очікувань.

Уста № 5

У вас просто неймовірні інтелектуальні здібності. Ви готові підкорити світ і наповнити його своїми ідеями. Кожному ви можете дати цілком розумну пораду.

Уста № 6

Любов є справжня ваша сутність і ваше призначення. Ви потребуєте , щоб вас любили. І вмієте самі любити по-справжньому. Якщо ви помилилися в своїх очікуваннях, то вам складно продовжувати намічений шлях далі.

Уста № 7

Ви дуже егоїстичні і любите побалувати себе і відчути себе коханою. Для вас завжди важливі приємні дрібниці, вам подобається, коли вони наповнюють ваше життя. З приємних дрібниць складається вся гармонія вашого життя.

Уста № 8

Ви самовіддана жінка. Ваша мета – жити для інших, приносити їм добро і радість. Для вас велике значення має сім’я і близькі люди, які вас оточують.

Уста № 9

Бути в центрі уваги – це ваше все. Тому ви так любите модно одягатися, ви любите носити екстравагантні зачіски. Ви любите отримувати все і відразу. І це у вас майже завжди виходить.

Загориться або отруїть вас! Що ні в якому разі не можна ставити в мікрохвильову піч

середа, 31 травень 2023, 18:10

Мікрохвильова піч - швидкий і зручний спосіб розігріти або приготувати їжу. Проте не всі знають, що можна, а що категорично не можна в ній розігрівати. "Телеграф" розповість про це детальніше, передають Патріоти України. Далеко не весь посуд можна став...

Це дійсно працює! Народний метод боротьби з колорадським жуком - замість збирання вручну

середа, 31 травень 2023, 17:09

Городники знають, що з екологічних способів 100% результат дасть ручне збирання жука з картоплі. Але цей процес забирає чимало часу та сили, а спина після великих грядок “дякую” не скаже. Є перевірений спосіб народний, який теж абсолютно знищить жуків,...