Жіночий психологічний тест: Птах, якого ви виберете, розповість про особливості вашого характеру і ставлення до життя

Простий тест в картинках допоможе розкрити характер вашої особистості. Перед вами 5 птахів. Виберіть, який вам найбільш симпатичний і читайте трактування тесту, передають Патріоти України.


Птах №1

Ви - щаслива людина, яка насолоджується життям по повній програмі. Ви радієте кожному новому дню, прокидаючись із задоволенням. Ваш допитливий розум і природна допитливість допомагають вам не нудьгувати: ви завжди знайдете, чим зайнятися.

Птах №2

Ваша душа повна гармонії і доброти. У вашому суспільстві кожен відчуває себе в безпеці, вам довіряють найпотаємніші секрети, тому що знають, що ви в змозі подивитися на ситуацію без докорів і паніки, і дати правильну пораду.

Птах №3

У вас добре розвинене аналітичне мислення і раціональне ставлення до життя, сформована власна думка з важливих питань. Ви вважаєте за краще мати напоготові різні варіанти розвитку подій, щоб не було плутанини і безладу. Ви - зібрана людина з внутрішнім спокоєм.

Птах №4

Ваше життя - це справжні американські гірки: сьогодні ви можете бути в гарному настрої, готові підкорювати будь-які вершини і не боїтеся жодних перешкод, а завтра - шукаєте усамітнення і розміреного життя. Ви все ще в пошуку золотої середини, до якої прагнете.

Птах №5

Ви - людина, впевнена в своїх силах. У вас багато життєвої енергії, і ви готові ділитися нею з оточуючими. Навколо вас витає особлива позитивна аура. Іноді вам потрібно зупинитися і побути наодинці з собою, щоб відновити втрачені сили.

Легше не стане: Землю знову "атакуватимуть" магнітні бурі, названо дати

неділя, 3 грудень 2023, 21:27

Землю ще три дні поспіль атакуватимуть так звані сонячні шторми. Активність буде високою, ще в неділю, 3-го, а також 4 та 5 грудня. Про це свідчить додаток для метеочутливих людей Meteoagent, передають Патріоти України. Ще одна дата, коли фіксується в...

Додайте це у воду - і яйця будуть самі вилітати зі шкаралупи: Хитрий спосіб варіння

неділя, 3 грудень 2023, 21:12

Кулінари часто радять додавати оцет у воду для варіння. Покладіть яйця у каструлю і додайте холодну воду. Вода повинна повністю покривати яйця. Перед тим, як ставити каструлю на вогонь, додайте у неї трохи соди, передають Патріоти України. Просто варіт...