Жіночий психологічний тест у картинці визначить вашого ідеального чоловіка

Хоч всі жінки зазвичай і перераховують доволі схожий список вимог до потенційного бойфренда, кожній важливіше щось своє. Щоправда, ваші мрії далеко не завжди можуть збігатися з тим, що вам справді необхідно.

Деталі

Пропонуємо дізнаємося, який чоловік реально зможе зробити ваше життя значно кращим. Подивіться на зображення і оберіть смайлик, який вам найбільше сподобався.

  1. Романтичний. Схоже, ваше серце дуже сумує саме через відсутність ласки та ніжності. Зверніть увагу на романтичних хлопців, які зможуть перетворити ваше життя на казку.
  2. Загадковий і популярний. На щастя чи ні, але вам потрібні емоційні гойдалки, гірки та мало не банджі-джампінг. Тільки поруч із харизматичним та енергійним хлопцем ви справді почуватиметеся живими.
  3. Той, хто піде заради вас на край світу. Вам важливі не слова, а вчинки, тому звертайте увагу на тих, хто одразу щось робить, а не просто завалює компліментами.
  4. Відданий тільки вам. Для вас чудовим варіантом буде хтось, хто ексклюзивно щирий тільки з вами. Можливо, він багато працює і його головним другом по життю будете саме ви.
  5. Упевнений у собі і самодостатній. Вам важливо, щоб хлопець був успішним і до чогось прагнув, інакше ви просто не побачите у ньому гідного супутника життя. Тож звертайте увагу на його кар'єру та амбіції!
  6. Милий і турботливий. Хороша робота і почуття гумору, звичайно, важливі, але у вашому випадку потрібно, щоб він випромінював тепло. Своєю добротою він зможе підтримувати ваші стосунки і додавати вогню, коли це потрібно.

Вирішити проблему можна! Що робити, якщо варення вийшло надто солодким

п’ятниця, 12 липень 2024, 18:56

Звичайно, варення і повинно бути солодким. Але часом буває, що в десерті надто багато цукру, передають Патріоти України. В такому разі варення їсти практично неможливо, а тому слід завжди ретельно слідкувати за кількістю цукру, який ви додаєте. Однак, ...

Як варити свіжі яйця, щоб вони легко знімати шкаралупу

п’ятниця, 12 липень 2024, 18:09

Усім знайома ситуація, коли варені яйця погано очищаються від шкаралупи, передають Патріоти України. Така проблема не буде критичною, якщо треба очистити лише одне яйце. Але якщо належить готувати святковий стіл, то настрій така незручність точно зіпсу...