Жіночий психологічний тест: Ваш вибір кави розповість про те, яка ви у стосунках

А яку каву обираєте ви?

Кава № 1

Ви – впевнена людина, яка не любить грати в ігри. Ви говорите те, що у вашому серці, і нехай інші реагують так, як хочуть, вас це не хвилює.

Кава № 2

На відміну від ваших уподобань на каву, ви не любите холодних людей. Вам подобаються турботливі та люблячі люди, які вміють виявляти свою любов!

Кава № 3

Ви не любите маркувати стосунки до того, як це необхідно. Вам зручніше переглянути кілька варіантів, перш ніж офіційно приймати на себе зобов’язання. У вас дуже захоплююче життя!

Кава № 4

Ви дуже мила людина. Навіть коли ви повинні когось прибрати зі свого життя, ви робите це самим добрим способом. Ви завжди намагаєтеся не заподіяти комусь біль, якщо це можливо!

А ви це знали? Чи можна гріти каву у мікрохвильовці і що може трапитися з напоєм

вівторок, 5 грудень 2023, 9:35

Кавомани не втрачають нагоди випити порцію улюбленого напою у будь-яких умовах: вдома, в дорозі чи на роботі. Однак взимку напій остигає дуже швидко, і не завжди є доступ до кавоварки чи плити - тож доводиться шукати альтернативні можливості, наприклад...

А ви це знали? Як не можна готувати картоплю - названо найнебезпечніший спосіб

вівторок, 5 грудень 2023, 9:28

Картопля - це універсальний гарнір, який підходить на будь-який випадок Овоч чудово поєднується з будь-яким м'ясом, рибою та овочами. Але є такі способи приготування, які можуть бути дуже шкідливими, передають Патріоти України. Редакція FoodOboz розпов...