Жіночий психологічний тест: Виберіть обручку - і дізнайтеся, коли ви вийдете заміж

Якщо питання "Коли ти вийдеш заміж?" часто цікавить не тільки ваше оточення, але й вас самих, пропонуємо пройти тест та дізнатися відповідь. Психологічний тест у картинці визначить, коли у вашому паспорті з'явиться довгоочікуваний штамп, передають Патріоти України.

Подивіться на зображення та оберіть обручку, яку ви хотіли б бачити на своєму безіменному пальці. Щоб залучити вашу підсвідомість, необхідно не замислюватися довго над відповіддю.

  1. Вже цього року! Незабаром у вашому житті з неймовірною швидкістю почнуть розвиватися романтичні події. Ви вже здогадуєтеся, чиєю дружиною ви скоро станете.
  2. Через кілька років. Ви поки що не зустріли свого майбутнього чоловіка. Вам ще доведеться пережити трепетні та романтичні моменти, які приведуть до весілля.
  3. Влітку. Марш Мендельсона заграє для вас влітку. А ось якого року — залежить тільки від вас.
  4. 2024 року. Наступний рік стане для вас особливим. Ви скажете заповітне "так" коханій людині і вирушите з нею під вінець!
  5. 2030 року. Вас попереду чекає 7 років бурхливих пристрастей, перш ніж ви станете стриманішими і нарешті узаконити відносини.
  6. Кохання живе точно не три роки. І ви в цьому самі переконаєтесь, коли вийдіть заміж за свого нинішнього бойфренда. А якщо його ще немає, будьте певні, що 2023 року він точно з'явиться

Коли на щастя, коли на горе: Що означає, коли сняться покійники. Роз'яснення українського священника з точки зору церковного вчення

субота, 25 травень 2024, 5:40

У кожному разі варто сходити до храму. Сни про покійних родичів, друзів і не тільки близьких людей можна тлумачити по-різному. Все залежить як від контексту, так і від вірувань людини. . В багатьох сакральних практиках можна знайти твердження – якщо в...

Не робіть так! 7 кулінарних помилок, які здійснюються поспіхом

п’ятниця, 24 травень 2024, 18:08

Від помилок ніхто не застрахований, і господині на кухні також. Тут немає нічого страшного чи дивного В цій статті зібрані головні помилки, яких легко можна уникнути, пам’ятаючи про них. 1.Всі овочі та фрукти зберігають у холодильнику. Багато хто роби...