Жіночий психологічний тест: Виберіть символ на картинці - і дізнайтесь, якою вас насправді бачать чоловіки

Психологи пропонують вашій увазі тест, який може “повідомити” вам важливу інформацію: хто і як (з представників чоловічої статі) бачить вашу привабливість, передають Патріоти України.

Для того, щоб пройти цей тест, потрібно уважно розглянути знаки – абстракції і визначитися – який з них вам подобається найбільше. Наприклад, з таким знаком ви могли б носити кулон або навіть уявити його своїм татуюванням.

Картинка № 1

Чоловікам подобається ваша загадковість, оригінальність і складність (в хорошому сенсі слова). Вас не завжди легко зрозуміти і вкрай складно вам відповідати.

Картинка № 2

Чоловікам подобається ваші відкритість і позитивний настрій. Адже з вами можна відчути себе вільним від турбот і негативних думок. До речі, ви помічали, що деякі цим нахабно користуються, щоб «підзарядитися»?

Картинка № 3

Чоловіча стать «клює» на ваші чуттєвість і внутрішню енергію, які просто неможливо не помітити.

Картинка № 4

Ваша привабливість – у вашій яскравій жіночності. Цю вашу якість не можна не помітити – її бачать і чоловіки, і жінки. Багато, до речі, заздрять.

Картинка № 5

Ваші захопленість, креатив і працездатність захоплюють (і не тільки чоловіків). Ви окриляюче дієте на оточуючих і, зрозуміло, що протилежна стать не може не звернути на це увагу.

Картинка № 6

Чоловіків полонить ваші товариськість і позитив, які ви випромінюєте. Однак, при всіх ваших відкритості і бажанні спілкуватися ви не дозволяєте чужинцям «входити» в ваш внутрішній світ. Довіру потрібно заслужити.

Подряпини з тарілок можна прибрати лише одним засобом - він 100% є у вашому будинку

неділя, 1 жовтень 2023, 17:08

Незалежно від того, дбаєте ви про них чи ні, білі тарілки з часом неминуче втрачають свій гарний блиск, з’являються непривабливі чорні плями, а також подряпини. Але будьте впевнені: є ефективні способи розв'язати цю проблему та очистити посуд до блиску...

Психологічний тест: Те, що ви першим побачили на картинці, розповість про ваші недоліки

неділя, 1 жовтень 2023, 12:07

Цей тест допоможе по-іншому поглянути на власні переваги і недоліки, а також грамотно скорегувати їх в потрібну сторону, передають Патріоти України. Бажання розібратися у собі час від часу виникає у кожного: буває так, що на роботі або в сім’ї щось не ...