Жіночий тест: Якого чоловіка з картинки виберете? Це покаже, що шукаєте в партнері

Який з чоловіків на зображенні здається вам найпривабливішим? Подумайте і зробіть свій вибір. Зробили? А тепер читайте, що це говорить про вас, передають Патріоти України.

Чоловік № 1.

Ви потребуєте постійної турботи й уваги, важко приймаєте рішення і часто їх міняєте, оскільки часом самі не знаєте, чого хочете. Відчуваючи брак уваги з боку чоловіка, стаєте примхливою, і відносини швидко сходять нанівець.

Поруч зі своїм чоловіком вам важливо відчувати себе як за кам’яною стіною, щоб він брав на себе відповідальність і виконував ваші бажання.

Чоловік № 2.

Вам важливо відчувати себе потрібною, а для свого коханого – просто незамінною. Всю себе без залишку ви готові віддавати близьким, і навіть якщо часом від цього втомлюєтеся, все одно самовіддано кидаєтеся вирішувати їхні проблеми, адже зовсім впевнені, що вони без вас пропадуть. Ваш ідеальний чоловік повинен з радістю розчиниться в дбайливих руках і прийняти домінуюче становище жінки в стосунках.

Чоловік № 3.

Ви – сильна і самодостатня особистість і не зазнаєте, якщо хтось зробить замах на вашу незалежність в стосунках. Вам дуже важливо мати власний особистий простір, і поруч хочете бачити такого ж зрілого партнера зі своїм колом інтересів, який готовий довіряти вам і давати повну свободу дій. При цьому і ви готові відповісти йому тим же. Ваш ідеальний партнер – чоловік, який не стане на вас тиснути і намагатися контролювати кожен крок.

Чоловік № 4.

Вам найкраще підійде незалежний чоловік, який матиме на все свою точку зору, буде з вдячністю приймати вашу підтримку і відповідати тим же. Але і вам доведеться проявити гнучкість і визнати за ним право на особистий простір і той факт, що час можна проводити не тільки разом, але і окремо. Йому важливо буде час від часу відпочивати від сім’ї і приділяти увагу чоловічим радостям, наприклад риболовлі, полюванню, стрибкам з парашутом або турпоходам

Тест, що розкриє приховані риси вашої особистості. Результати вас здивують!

середа, 1 лютий 2023, 17:12

Уважно подивіться на зображення Місяця і виберіть лише одне, яке подобається вам найбільше, передають Патріоти України. Вибрали? Тоді прочитайте результати:. Ви активна, енергійна людина, повна оптимістичних поглядів на життя. Ви впевнені в собі, у сво...

Тридцять днів без солодкого: Що буде з організмом, якщо на місяць відмовитися від цукру

середа, 1 лютий 2023, 16:42

Про негативні наслідки вживання цукру на організм можна почути на кожному кроці. Однак, чи задумувалися ви, що буде зі здоров'ям, якщо відмовитися від солодкого на місяць? Читайте про це в матеріалі ТСН.ua. На ресурсі Eat This, Not That розповіли, що б...