Жіночий тест: Колір вашої помади видасть вас повністю - читайте далі

Колір вашої помади визначає ступінь вашої впевненості в собі, та може багато розповісти про ваш темперамент і переваги, передають Патріоти України.

Червона помада

Якщо ви віддаєте перевагу помаді яскраво-червоних відтінків, то ви занадто впевнені в собі, не боїтеся експериментувати, і вам подобається бути завжди в центрі уваги. Ви амбітна та пристрасна.

Яскраво рожевий

У вас заразливий сміх, який змушує всіх довкола усміхатися. Ви вмієте дуже швидко заводити нових друзів. Що б ви не робили, ви робите це із відданістю.

Ягідний

Коли ваші друзі потребують поради щодо моди, то вони в першу чергу звернуться до вас. У вас немає проблем з інтуїцією, і ви прямолінійні, але при цьому дуже чуйні — знаєте, як натякнути, щоб не образити. Ви вважаєте за краще ризикувати завжди.

Фіолетовий

З вами завжди легко говорити, ви вмієте підтримати у складні часи. Ви майже завжди спокійні та врівноважені, що робить вас більш надійною.

Сливовий

Ви за своєю натурою відважні і яскраві. Ви вмієте виділятися та бути унікальною. Свою міру ви знаєте. У вас чудовий смак музики, і ваші друзі завжди просять вас підказати, що послухати.

Кораловий

Вас бійцем не назвеш, зате ви вмієте любити та фліртувати. Ви любите проводити багато часу на пляжі. Якби вам дозволялося весь час їсти морозиво, то вас нічого не зупинило б.

Блиск

Ви прагнете уваги оточуючих – на вечірках на танцювальному майданчику ви перші і йдете додому останньою. Ви експерт всього того, що називається гламурним, і знавець поп-культури.

Легше не стане: Землю знову "атакуватимуть" магнітні бурі, названо дати

неділя, 3 грудень 2023, 21:27

Землю ще три дні поспіль атакуватимуть так звані сонячні шторми. Активність буде високою, ще в неділю, 3-го, а також 4 та 5 грудня. Про це свідчить додаток для метеочутливих людей Meteoagent, передають Патріоти України. Ще одна дата, коли фіксується в...

Додайте це у воду - і яйця будуть самі вилітати зі шкаралупи: Хитрий спосіб варіння

неділя, 3 грудень 2023, 21:12

Кулінари часто радять додавати оцет у воду для варіння. Покладіть яйця у каструлю і додайте холодну воду. Вода повинна повністю покривати яйця. Перед тим, як ставити каструлю на вогонь, додайте у неї трохи соди, передають Патріоти України. Просто варіт...