Жіночий тест на кілька хвилин! Виберіть букет квітів на зображенні - і дізнайтеся дещо нове про себе

Погляньте на картинку вище і виберіть букет, який вам найбільше подобається. Той, який ви найбільше хотіли б отримати в подарунок або подарувати, передають Патріоти України.

Ваш вибір покаже, яка ви жінка. Вибрали?

Тепер дивимось на результати:

Букет №1

Ви неймовірно жіночні, і де б ви не з’явилися, ви привертаєте до себе увагу і часто стаєте об’єктом пліток. Мало хто може пройти повз вас байдуже, чоловіки захоплюються вами, а жінки часто заздрять вам.

У глибині душі ви впевнена у собі людина, але далека від самовпевненості. Вас не хвилюють чужі похвали, ви не боїтеся критики і знаєте собі ціну. У вас невелике коло друзів, і ви йдете до своєї мрії, не звертаючи уваги на інших.

Важко завоювати вашу довіру, але якщо комусь це вдається, ви можете зробити все для них. Але той хто вас підводить, той безповоротно вас втрачає. Ви з тих людей, хто не прощає і не дає другого шансу.

Букет №2

Ви дуже романтичні і ніжні. Люди називають вас милою і чарівною. Вас люблять і жінки, і чоловіки. Всі вони хочуть дружити з вами і люблять вашу компанію. У вас є щось таке, що змушує навколишніх відчувати себе добре поруч з вами.

Однак за цією привабливою оболонкою ховається сильна жінка, яка знає, чого вона хоче і наполегливо прагне до цього. Ви можете з розумом використовувати свій дар для досягнення бажаних цілей. Ви здаєтеся безневинною істотою, але насправді ви сильний противник.

Букет №3

У вас багато переваг. Ви чесні, щирі і скромні. Ви вмієте підтримати інших і подбати про своїх друзів і сім’ю. Ви здаєтеся ідеальним кандидатом на роль друга, дружини або матері.

Ви цінуєте сімейні цінності. Ви будете процвітати з кимось, хто буде вас цінувати і зможе подбати про вас.

Такі жінки, як ви, часто залишаються вірними своєму першому коханню протягом усього життя, що дуже красиво і романтично, але не завжди робить їх щасливими. Іноді варто дочекатися людини, яку ви шукаєте, або ризикнути розірвати відносини, що не приносять щастя.

Букет №4

Ви володієте великою кількістю позитивної енергії і заражаєте інших оптимізмом, а ваш сміх може обеззброїти будь-кого і відігріти навіть найхолодніше серце.

У вас є мільярд ідей в хвилину, і ви щасливі втілити їх в життя. Люди описують вас як божевільну і навіжену людину. Багато хто любить вас.

Але проблема в тому, що ви хочете з ними дружити, а вони потай сподіваються на більше. Багато часто закохуються в вас, тому що ви поєднуєте в собі риси прекрасної жінки і доброго друга.

Букет №5

Ви красива жінка як зовні, так і всередині. Ви надаєте велике значення своїй зовнішності, але не нехтуєте своїм характером. Ви ніколи не судите інших людей і ставитесь до всіх з належною повагою.

У вас унікальна інтуїція, яка дозволяє розшифрувати інших за кілька миттєвостей. Природа наділила вас винятковим співчуттям, інтуїцією і шостим почуттям.

Друзі часто ставляться до вас як до особистого психолога. Вони довіряють вам, охоче зізнаються в проблемах і приходять за порадою. Ви також дуже подобаєтеся чоловікам.

Букет №6

Ви належите до жінок, які сповнені протиріч. Ви холодні і відсторонені, але в вас також є вогонь. Ви непостійні і непередбачувані. Вас складно зрозуміти і приручити.

Ви залучаєте чоловіків і зачаровуєте їх своєю індивідуальністю, але також і лякаєте їх цим. Коли комусь вдасться завоювати ваше серце, ви будете йому вірні до кінця свого життя і готові пройти з ним вогонь, воду і мідні труби.

Не люблять гуляти: Які породи собак підійдуть лінивим господарям

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:49

Один з головних аргументів проти того, щоби завести собаку, навіть якщо ви мріяли про це все життя, є необхідність щодня гуляти з твариною. Дощ, мороз, нестерпна спека, сильний вітер – все одно доведеться зранку і увечері виводити улюбленця на прогулян...

Як використовувати марганцівку в городі - ці лайфхаки дачникам варто брати на замітку

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:14

Марганцівка - це перманганат калію, відомий своїм синьо фіолетовим відтінком при розчиненні у воді. Призначень у марганцівки кілька, але в цьому матеріалі ми зупинимося на тому, що можна удобрювати марганцівкою, передають Патріоти України. Марганцівка...