Жіночий тест "Таємний символ": Оберіть картинку - і дізнайтеся, що про вас думають чоловіки

Психологи пропонують вашій увазі тест, який може “повідомити” вам важливу інформацію: хто і як (з представників чоловічої статі) бачить вашу привабливість, передають Патріоти України

Для того, щоб пройти цей тест, потрібно уважно розглянути знаки – абстракції і визначитися – який з них вам подобається найбільше. Наприклад, з таким знаком ви могли б носити кулон або навіть уявити його своїм татуюванням.

Картинка № 1

Чоловікам подобається ваша загадковість, оригінальність і складність (в хорошому сенсі слова). Вас не завжди легко зрозуміти і вкрай складно вам відповідати.

Картинка № 2

Чоловікам подобається ваші відкритість і позитивний настрій. Адже з вами можна відчути себе вільним від турбот і негативних думок. До речі, ви помічали, що деякі цим нахабно користуються, щоб «підзарядитися»?

Картинка № 3

Чоловіча стать «клює» на ваші чуттєвість і внутрішню енергію, які просто неможливо не помітити.

Картинка № 4

Ваша привабливість – у вашій яскравій жіночності. Цю вашу якість не можна не помітити – її бачать і чоловіки, і жінки. Багато, до речі, заздрять.

Картинка № 5

Ваші захопленість, креатив і працездатність захоплюють (і не тільки чоловіків). Ви окриляюче дієте на оточуючих і, зрозуміло, що протилежна стать не може не звернути на це увагу.

Картинка № 6

Чоловіків полонить ваші товариськість і позитив, які ви випромінюєте. Однак, при всіх ваших відкритості і бажанні спілкуватися ви не дозволяєте чужинцям «входити» в ваш внутрішній світ. Довіру потрібно заслужити.

​«Супер, коли все супер, але, на жаль, реалії можуть бути досить страшними»: Українка розповіла про головну відмінність побачень в Європі

субота, 10 червень 2023, 4:20

Власним досвідом з виданням Vogue поділилася PR-ниця Аліна Врублевська, яка у 20 років поїхала навчатися на магістратуру у Варшаві. Тож її перші стосунки будувалися саме з іноземцями. . За її словами, основна культурна відмінність дейтингу за кордоном ...

Випробування чи здійснення мрії? Що приготувала для вас доля - тест

п’ятниця, 9 червень 2023, 18:15

Серед картинок, що зображені вище, оберіть одну, яка сподобалася вам найбільше, передають Патріоти України.