Жіночий тест "Таємний символ": Оберіть картинку - і дізнайтеся, що про вас думають чоловіки

Психологи пропонують вашій увазі тест, який може “повідомити” вам важливу інформацію: хто і як (з представників чоловічої статі) бачить вашу привабливість, передають Патріоти України

Для того, щоб пройти цей тест, потрібно уважно розглянути знаки – абстракції і визначитися – який з них вам подобається найбільше. Наприклад, з таким знаком ви могли б носити кулон або навіть уявити його своїм татуюванням.

Картинка № 1

Чоловікам подобається ваша загадковість, оригінальність і складність (в хорошому сенсі слова). Вас не завжди легко зрозуміти і вкрай складно вам відповідати.

Картинка № 2

Чоловікам подобається ваші відкритість і позитивний настрій. Адже з вами можна відчути себе вільним від турбот і негативних думок. До речі, ви помічали, що деякі цим нахабно користуються, щоб «підзарядитися»?

Картинка № 3

Чоловіча стать «клює» на ваші чуттєвість і внутрішню енергію, які просто неможливо не помітити.

Картинка № 4

Ваша привабливість – у вашій яскравій жіночності. Цю вашу якість не можна не помітити – її бачать і чоловіки, і жінки. Багато, до речі, заздрять.

Картинка № 5

Ваші захопленість, креатив і працездатність захоплюють (і не тільки чоловіків). Ви окриляюче дієте на оточуючих і, зрозуміло, що протилежна стать не може не звернути на це увагу.

Картинка № 6

Чоловіків полонить ваші товариськість і позитив, які ви випромінюєте. Однак, при всіх ваших відкритості і бажанні спілкуватися ви не дозволяєте чужинцям «входити» в ваш внутрішній світ. Довіру потрібно заслужити.

Не приховати! Форма носа розповість про вас дуже багато - просто перевірте

середа, 1 лютий 2023, 11:12

Твій ніс здатний багато розповісти про твій характер, згідно з дослідженнями ізраїльського вченого Авраама Таміра з університету Бен-Гуріона. Результати його наукових робіт були опубліковані в Журналі черепно-лицевої хірургії, передають Патріоти Україн...

Як швидко почистити мікрохвильову піч від застарілого жиру - натуральні підручні засоби

середа, 1 лютий 2023, 10:59

Мікрохвильову піч можна очистити від залишків їжі та затятого жиру без використання побутової хімії. На допомогу прийдуть натуральні засоби. Головне, не запускати мікрохвильову піч до того стану, щоб її вже не можна було відмити, передають Патріоти Укр...