Жіночиий тест: Оберіть плаття на картинці - і дізнайтеся, який чоловік підійде вам для стосунків

Який типаж чоловіка потрібен вам, щоб побудувати ідеальні стосунки? Відповідь знайдете в даному тесті, передають Патріоти України.

Правила тесту

Психологічний тест складений експертами в області психології. Щоб пройти тестування, вам необхідно вибрати одну з суконь, зображених на малюнку вище. Тепер можна приступати до читання розшифровки.

Сукня № 1

Основні якості, які повинні бути у вашому чоловікові – твердість характеру, рішучість і зовнішня привабливість. Ви хочете пишатися своїм чоловіком, його досягненнями та успіхом. Вам важливо, щоб ви і ваш обранець в очах оточуючих здавалися ідеальною парою.

Сукня № 2

Ніжний, романтичний, добрий – такий чоловік буде вам до пари. Ви дуже трепетна і чуттєва натура, тому вам підійде людина чуйна, яка буде буквально вловлювати ваш настрій і підлаштовуватися під нього.

Сукня № 3

Ваш чоловік повинен бути розумним, талановитим, наполегливим. Ви володієте мудрістю, красою і грацією. Тому варто розглядати людину, яка не просто помітить в вас ці якості, але і буде цінувати їх.

Сукня № 4

Типаж вашого ідеального чоловіка – лідер, здатний підпорядкувати вас. Ви потребуєте контролю, оскільки звикли до нього. Тому вам буде легко побудувати відносини з людиною, яка буде домінувати над вами.

Сукня № 5

Ви зможете побудувати гармонійні відносини з чоловіком, який відноситься шанобливо до жінки, свято шанує права жінки на особистий простір. При всьому цьому ваш партнер повинен бути хазяйновитим, турботливим і дуже терплячим.

Їсти смачне та корисне: Що треба покласти в холодильник, коли починаєте процес худнення

неділя, 1 жовтень 2023, 5:40

Щоб почати процес схуднення, важливо підготуватись не тільки морально. З холодильника треба прибрати усе шкідливе або сховати подалі від очей, а заповнити дійсно потрібними продуктими, які ідельні для схудення. Мигдаль, волоські горіхи, фісташки, фунду...

Щоб потім "серце не боліло": Британські експерти пояснили, як правильно підготувати кімнатні рослини до зими

неділя, 1 жовтень 2023, 4:15

Кімнатні рослини скоро увійдуть у період спокою, а це означає, що їхнє зростання сповільниться, і їм може знадобитися зміна режиму поливання. . Зимовий сезон – непростий час для кімнатних рослин. І хоча випробувати на собі сніг і мороз їм не доведеть...