Жодної користі! Перукар назвав три салонні процедури, які є марною тратою грошей

Професійні перукарі розповіли, які процедури для волосся варто уникати в салонах краси. З їхніх слів, майстри часто намагаються нажитися на клієнтах, пропонуючи їм непотрібні маніпуляції з зачіскою, передають Патріоти України.

Окрім цього, недобросовісні власники часто встановлюють ціну на послуги, які повинні бути безкоштовні. Видання The Sun взяло коментар у експертів, щоб застерегти читачів від шахраїв.

Маска для волосся

Співзасновник мережі перукарень "IGK" Лео Іск'єрдо розповів, що на своїй практиці зіштовхувався з майстрами, які пропонують після процедури "підживити" волосся масками або кондиціонерами.

На його думку, це марна трата грошей, адже зробити таку ж процедуру самостійно обійдеться набагато дешевше. Більше того, наносити на виснажені локони зволожуючі маски – безкоштовна послуга в більшості салонів краси. Тому, якщо відвідувачам пропонують зробити таку процедуру додатково, краще завчасно поцікавитися ціною і добраче обдумати її необхідність.

Багато фольги на голові

Зазвичай перукарі використовують фольгу, щоб рівномірно профарбувати кожну пасму. Власниця салонів краси "Hair and Beauty by Celeste" Селена Арнольд стверджує, що в поганих салонах у відвідувачів вимагають доплату за густоту волосся, через яку нібито витрачається більше часу і ресурсів

Насправді ж, для того щоб освіжити колір волосся потрібно не так багато фольги, адже досвіджечі перукарі вміють правильно витрачати матеріал.

Консультація

Засновник мережі "Andy's Salon" розповів, що в багатьох перукарнях пропонують платну консультацію перед основною процедурою. На його думку, це марна трата грошей, адже кваліфіковані спеціалісти встановлюють подібні цінники у своїх салонах.Експерт рекомендує підшукати інший заклад, де вам допоможуть та проконсультують безкоштовно.

Справа Порошенка: "Притягнення до відповідальності колишніх високопосадовців - світова практика", - Снєгирьов

четвер, 27 січень 2022, 23:00

Також зауважу, що притягнення до кримінальної відповідальності колишніх чиновників, якщо для цього дійсно є підстави, – нормальна загальносвітова практика. Політичні переслідування чи боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади? Про справу Порошенка ос...

Хіти тижня. Страва буде ідеальною і менш калорійною: Чим можна замінити хліб у фарші для котлет

четвер, 27 січень 2022, 18:00

Замість хліба у фарш для котлет можна додати манку. Однієї ложки буде достатньо, щоб загустити котлетну масу та збільшити кількість фаршу у півтора рази. Замість хліба можна додати у фарш для котлет відварену картоплю, розім'яту в пюре. Кабачок замість...