Значно полегшить життя за відключення світла: Як вимити посуд від жиру в холодній воді

Відключення світла та води створює чимало побутового дискомфорту, але ми, українці, незламні і знайдемо вихід із будь-якої ситуації. Жирні тарілки точно не стануть проблемою, адже ми знаємо ефективний спосіб, як впоратися з жиром у холодній воді, передають Патріоти України.

Подробиці

Для того, щоб вимити посуд у крижаній воді, не обов’язково бігти за засобом, який ви бачили у рекламі. Можна скористатися бюджетним засобом, що точно вимиє навіть гору посуду і не залишить ні сліду від жиру.

Таким засобом є звичайна суха гірчиця. Насипте 50 г гірчиці в блюдце. Вмочуйте губку періодично під час миття посуду. Гірчиця швидко впорається з харчовим брудом і ваш посуд буде сяяти чистотою і рипіти, мов після посудомийки.

Це така смакота! Як запекти м'ясо, щоб воно було соковитим - технологія без маринадів

понеділок, 6 лютий 2023, 18:38

Для того, щоб свинина вийшла м'якою і соковитою - її зовсім не обов'язково маринувати у великій кількості компонентів. Достатньо всього декілька спецій для того, щоб м'ясо мало ідеальний смак. Головне - це технологія запікання, передають Патріоти Украї...

А ви це знали? Чому не можна вішати рушники на двері і мити ними підлогу - старі забобони

понеділок, 6 лютий 2023, 18:30

Рушник оповитий мало не такою ж кількістю забобонів, як і дзеркало. Він теж вважається в народі важливим магічним предметом, оберегом від нечистої сили і символом долі, передають Патріоти України. Саме тому молодята під час весілля стають на вишитий ру...