Знадобиться секунда часу! Як вибрати помідори без "хімії", які будуть дуже смачні

Помідори - один із улюблених овочів. За насиченим смаком та яскравим кольором ховається безліч корисних речовин: вітамінів, клітковини, мінералів та антиоксидантів. Їх можна смакувати сирими або ж додавати в різні страви, передають Патріоти України.

Однак чи можна визначити, чи використовувалися хімікати при вирощуванні помідорів? Uazmi стверджує, що так. Витративши кілька секунд часу, ви зможете легко визначити їхню натуральність.

Як визначити натуральність помідорів

Перед тим, як покласти плід у продуктовий кошик, торкніться його. Достатньо лише стиснути помідор, як стане зрозумілим його склад. Якщо овоч жорсткий, то його вирощуванні застосовувалися хімікати. Відмовтеся від покупки таких помідорів.

Якісні домашні томати будуть м’якими на дотик. При натисканні на нього шкірка трохи провалюється, але потім м’яко "відскакує".

Ще однією промовистою ознакою натурального продукту є його непрезентабельний вигляд. Ґрунтові томати часто мають неідеальну форму, різний розмір та колір. Натуральний продукт має приємний аромат, який можна відчути на відстані. Якщо піднести плід до носа, а запаху немає, то краще не купувати овоч.

"Мляву" моркву можна врятувати: Трюк, який "реанімує" забуті в холодильнику овочі

неділя, 3 березень 2024, 10:13

Хрустка морква завжди чудово доповнює раціон. Її можна тушкувати, варити або навіть подавати в сирому вигляді. Але якщо плоди в холодильнику вже почали в’янути і не радують апетитним хрускотом, то потрібно вжити заходів, щоб повернути продукту свіжість...

Бережіться! Кардіолог розповів про небезпеку розчинної кави

неділя, 3 березень 2024, 9:09

Швидкорозчинна кава - популярний напій, який при цьому може завдати шкоди здоров’ю. Справа в тому, що такий продукт призводить до хвороб ШКТ та внутрішніх органів, передають Патріоти України. Через те, що в розчинному напої незначна кількість кофеїну і...