Знайти замаскованого хижака. Чи ви серед тих небагатьох, кому вдасться розгледіти на світлині снігового барса?

На фотографії є сніговий барс, однак, бачать його лише 5 осіб з 100, передають Патріоти України.

Сніговий барс — велика дика кішка, яка занесена в Червону книгу. Ці тварини, справді, рідкісні й унікальні. Вони дуже незалежні, в основному пересуваються поодинці. Снігові барси дуже красиві! Також вони живуть в не менш красивій місцевості — гори. Багато фотографів світу прагнуть зафіксувати, але це вдається рідко і не всім. Адже барси справжні майстри маскування! Їх важко знайти, часом, навіть на фотографії.

Ви тільки подивіться на фото, яким поділився один фотограф в мережі. На ньому є сніговий барс, однак, бачать його лише одиниці! Більшість стверджує, що його там просто немає, поки не побачать підказку тих, хто все ж розгледів.

Подивіться і ви. Чи зможете ви його знайти? Він тут точно є!

.

.

.

.

.

Ну що, ви її знайшли? Якщо так, то як швидко? Якщо вам все ж не вдалося його знайти на фото, то нижче дивіться підказку.

.

.

.

.

.


Дізнайтесь, який магічний дар ви отримали в день свого народження

вівторок, 6 червень 2023, 18:12

Збігів не існує. Все в нашому світі відбувається з якоюсь метою, передають Патріоти України. До речі, з точки зору алхімії, окультизму і нумерології дата вашого народження – не випадковий набір цифр. Вона свідчить про чарівний дар, який ви отримали, ко...

Перевірте себе! На якій із цих картинок найдружніша сім’я?

вівторок, 6 червень 2023, 17:14

Психологи стверджують, що відносини з людьми завжди закладаються нашою родиною в дитинстві і часто визначають, як ми бачимо світ. Пропонуємо вам перевірити свою логіку та інтуїцію, відповівши на просте запитання, передають Патріоти України. Подивіться ...