Зникнуть навіть сліди іржі! Замочіть виделки та ложки у простому розчині - і вони будуть сяяти як нові

Ложки та виделки можуть покритися брудом, кіркою залишків їжі або навіть слідами іржі. І найчастіше звичайні засоби для миття посуду не допомагають відмити ложки, виделки та ножі від тих забруднень. Однак це не означає, то час купувати нові столові прилади, адже є простий спосіб упорядкувати те, що є, передають Патріоти України.

Столові прилади, особливо з нержавіючої сталі або срібні, згодом можуть потемніти, якщо не використовуються щодня. Щоб виправити це, можна скористатися простим лайфхаком, для якого вам потрібні будуть три засоби, які є на кожній кухні.

Як швидко очистити ложки та вилки від бруду та іржі

Зазначимо, що цей спосіб підходить як для столових приладів зі срібла, так і для ложок та виделок із нержавіючої сталі.

Закип’ятіть два літри води, додайте дві столові ложки солі, стільки ж харчової соди та столову ложку лимонної кислоти. Усі ці інгредієнти перемішайте до повного розчинення. Потім замочіть посуд в розчині, що вийшов, на 30 хвилин. Після закінчення часу, акуратно протріть столові прилади чистим рушником.

Якщо прилади дуже брудні, можна додати до суміші ще 2 столові ложки гірчичного порошку. Однак у такому разі час замочування збільшиться до 50 хвилин.

Не люблять гуляти: Які породи собак підійдуть лінивим господарям

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:49

Один з головних аргументів проти того, щоби завести собаку, навіть якщо ви мріяли про це все життя, є необхідність щодня гуляти з твариною. Дощ, мороз, нестерпна спека, сильний вітер – все одно доведеться зранку і увечері виводити улюбленця на прогулян...

Як використовувати марганцівку в городі - ці лайфхаки дачникам варто брати на замітку

п’ятниця, 24 березень 2023, 18:14

Марганцівка - це перманганат калію, відомий своїм синьо фіолетовим відтінком при розчиненні у воді. Призначень у марганцівки кілька, але в цьому матеріалі ми зупинимося на тому, що можна удобрювати марганцівкою, передають Патріоти України. Марганцівка...