Зовсім не опудало! Чим відлякати птахів з города, щоб не клювали грядок

Тільки посіяли грядки, а птахи вже тут, як тут. Це знайомо кожному городнику. Як же відлякати пернатих з города, читайте у подробицях, передають Патріоти України.

Подробиці

Багато хто звик ставити опудало на городі, але птахи чомусь не звертають на нього уваги. Можуть сидіти поруч й викльовувати насіння з грядок. Є більш дієві способи, щоб відлякати пернатих.

Спробуйте на грядках натягнути нитки білого та чорного кольору, птахи лякаються їх й не підлітають до грядки. Але нитка повинна бути обов’язково №10. Колись вчені проводили експеримент з нитками й довели, що цей спосіб працює.

Також можна поставити вертушки, які вирізають зі звичайних пластикових пляшок, або зробити брязкальця, які відлякуватимуть пташок своїм звуком. А ще ставлять кілочки уздовж грядки, натягують нитку, а на нитку нав’язують шматочки білої тканини. На вітрі тканина розвівається, як прапорці й птахи бояться підлітати.

Намалюйте на білому картоні велике чорне око й причепіть його до кілка або на нитку, щоб розвівалося на вітрі. Птахи боятимуться його.

Жіночий психологічний тест: Оберіть одну пару взуття - і знайдіть ідеальну для вас професію

субота, 10 червень 2023, 10:08

Вам доведеться пройти відмінний особистісний тест, який може сильно змінити вашу кар’єру та успіх у бізнесі. Виберіть одну пару взуття та дізнайтесь, яка професія підходить саме вам, передають Патріоти України. Тільки люди, які дійсно люблять те, що во...

Правильно обрати домашнього мурлику: Які породи кішок найласкавіші та найспокійніші

субота, 10 червень 2023, 9:40

Беручи додому кота, ми часто хочемо, щоби він був ласкавим та спокійним, любив сидіти на руках і багато мурчав. Гарантувати це не вдасться нікому. Кожен кіт – особистість зі своїм характером, який треба поважати і враховувати. Але деякі породи більш сх...