Зробіть це зараз, і наступного року вас завалить полуницею: Чим підгодувати кущики восени

Багато фермерів-професіоналів та дачників-любителів знають, що восени полуниця, як та інші рослини, займається закладкою квіткових бруньок. Про це пише автор блогу про садівництво, передають Патріоти України.

Від того, наскільки успішним буде цей процес, залежить урожай наступного року. Тому зараз садівникам обов'язково варто «простимулювати» цей процес, тобто підгодувати рослини. Досвідчені садівники із цією метою використовують сечовину.

Відповідна форма внесення сечовини для полуниці в цей період полягає у використанні 3% розчину. Для його приготування вам необхідно наповнити 10-літрове відро водою і додати сюди 300 г препарату, після чого добре розмішати до повного розчинення сечовини.

Тепер засіб готовий до використання, тому, не зволікаючи, перелийте його в пульверизатор та полийте полуничник.

Це справді працює! Як прибрати плісняву з душової кабіни дешевим аптечним засобом

субота, 2 грудень 2023, 17:12

Жителі сучасних мегаполісів часто відмовляються від використання звичайної ванної. Їй на зміну ставлять багатофункціональну душову кабінку. Але така конструкція потребує більш ретельного догляду. Якщо його немає, стінки покриваються нальотом і цвіллю, ...

Цю помилку роблять дуже часто: Як посмажити м'ясо з цибулею, щоб було смачно

субота, 2 грудень 2023, 12:40

Найчастіше в рецептах можна зустріти такий спосіб: спочатку нарізають і смажать цибулю, потім додають м'ясо. Проте досвідчені кухарі робити так не рекомендують, передають Патріоти України. Насамперед тому, що поки ви закидаєте на гарячу сковороду м'ясо...