Зробіть ваші віконні рами білими без зусиль! Треба лише приготувати простий розчин

Під сонячним промінням або навіть через часто чистки пластикові віконні рами можуть пожовтіти, і ви нічого не зможете з цим поробити. Крім того, як приготувати простий засіб, який допоможе повернути рамам колишню білизну, передають Патріоти України.

Не потрібно поспішати до полиць із товарами для дому, адже все, що потрібно для прибирання, є на вашій кухні, пише портал santeplus. Разом — запасайтеся яблучним оцтом, кристалічною содою, і звичайним мийним засобом, який ви використовуєте для посуду.

Як відбілити вікна до блиску

Розчиніть 4 столові ложки кристалів соди у невеликій кількості води. Додайте 4 столові ложки яблучного оцту та 4 – рідини для миття посуду. Все ретельно перемішайте. Розчин готовий.

Нанесіть суміш на віконні одвірки і залиште мінімум на 6 годин. Потім протріть тканиною, щоб зібрати пил та інший бруд. Промийте великою кількістю води та висушіть чистою тканиною, і все готове.

Буде ідеально гострим - простий спосіб, щоб заточити ніж в м'ясорубці

вівторок, 26 вересень 2023, 18:59

Часто господині перемелюють м'ясо у фарш самостійно. Але для цього потрібна гостра м'ясорубка, передають Патріоти України. Заточити ніж в м'ясорубці можна і самостійно за допомогою підручних засобів. Щоб зробити це, вам знадобиться лише шматок дрібнозе...

Жир сам відпаде! Як легко видалити жирний наліт на кухні з фасадів та інших поверхонь

вівторок, 26 вересень 2023, 16:50

Липкий жирний наліт - це проблема, з якою зіштовхуються всі господині будинків та квартир. Він накопичується на плитах, стільницях, витяжках, меблях та інших поверхнях. Але не варто перейматися, оскільки є безліч народних засобів, які легко впораються ...