Зручно, але небезпечно: Ось чому не можна ставити мікрохвильовку на холодильник

Мікрохвильова піч стала невід'ємною технікою на кухні багатьох українців, але часто постає питання - як її правильно розмістити, передають Патріоти України.

Найчастіше, мікрохвильовку ставлять на холодильник. Таким чином можна вбити відразу двох зайців - заощадити місце на кухні і спростити собі приготування, оскільки мікрохвильова піч буде у вас завжди під рукою. Але не все так просто, як здається на перший погляд.

Чому мікрохвильовку не можна ставити на холодильник?

Відстань від мікрохвильовки до стелі має бути не менше 20 см. Це необхідно для правильної вентиляції кухонних приладів. Якщо стелі в квартирі низькі, то краще відмовитися від цієї ідеї.

Все може закінчитися ремонтом. Багато холодильники вібрують в активній фазі, що шкідливо, як для них, так і для мікрохвильовок. Для останніх така вібрація загрожує зниженням терміну експлуатації внутрішніх деталей, а для холодильників – подряпинами, які буде залишати на ньому мікрохвильовка.

Часте використання мікрохвильовки, в тому числі і для приготування їжі, призводить до пошкодження компресора холодильника. Це відбувається через регулярне нагрівання його стінок, коли мотор змушений працювати більше, щоб забезпечити холод всередині камер.

Тест-картинка на унікальність особистості. Виберіть малюнок, який вам найбільше подобається!

субота, 28 січень 2023, 12:10

Швидкий тест по картинці допоможе дізнатися про себе багато нової та корисної інформації. Якщо ви готові дізнатися про свою особистість правду, нехай навіть і гірку, то пропонуємо вам пройти цей тест, розроблений голландськими психологами, передають Па...

Ефект приємно здивує! Названо три жири, які варто їсти більше для здорового схуднення

субота, 28 січень 2023, 11:30

Часи гонінь на жири, як на причину появи зайвої ваги далеко позаду. Тепер нутриціологи переконують - якісні жири допомагають підтримувати високий рівень енергії та насичують організм важливими елементами, передають Патріоти України. Але які жири їсти, ...