Зверніть увагу! Користувачів Google Chrome закликали терміново оновити браузер через серйозну помилку

Компанія Google випустила екстрені оновлення для різних версій Chrome. Вся річ у тім, що в браузері знайшли критичну вразливість - і відомо, що її вже використовують зловмисники, передають Патріоти України.

Як говоритися у блозі Google, свіже оновлення містить відразу сім виправлень безпеки, найбільш важливим з них є CVE-2023-6345. Воно пов'язане з проблемою цілочисельного переповнення в графічній бібліотеці Skia 2D, яка використовується в Chrome і інших сервісах Google.

Спеціалісти попередили, що ця вразливість дозволяє зловмисникам виконувати довільний код на комп'ютері, коли користувач відкриває спеціальну сторінку в Chrome. Зазвичай такі проблеми безпеки дозволяють хакерам отримати повний контроль над системою, викрасти або видалити дані, встановити шкідливе ПО тощо.

У зв'язку з цим розробники Google рекомендують якомога швидше оновити браузер. Оновлення Chrome 119.0.6045.199 вже доступне для Windows, macOS та Linux. Перевірити його наявність можна через меню в розділі "Довідка" → "Про браузер Chrome".

Користувачам Edge, Brave й інших веб-браузерів, що працюють на движку Chromium, теж радяться перевірити оновлення браузера.


Не робіть так! Проктолог назвала щоденні звички, що "руйнують" кишечник

вівторок, 5 березень 2024, 11:07

Повсякденні та безневинні на перший погляд звички негативно впливають на стан кишечника людини. Про це розповіла проктолог Віталіна Петрова, передають Патріоти України. Як зазначила лікарка, слід обмежити споживання кави. Справа в тому, що цей ароматни...

А ви це знали? Як кава може знизити ризик діабету

вівторок, 5 березень 2024, 10:15

Десятиліття тому багато вчених вважали, що вживання кави шкідливе для здоров'я. Але кава пережила дивовижний поворот. Дослідження за дослідженням показують, що щоденне вживання однієї-двох чашок кави - з кофеїном або без кофеїну - може подовжити тривал...