Зверніть увагу! Сон, що повторюється - важливий сигнал підсвідомості

З усіх найчастіших мотивів снів найбільше викликають питання сни, що повторюються. Вони можуть переслідувати нас ніч за ніч, можуть снитися через день, два чи місяць, і часто, прокинувшись, ми згадуємо, що вже бачили нічний сюжет, але не можемо згадати коли і де, передають Патріоти України.

Що ж означає сон, що повторюється?

Дослідники сну стверджують, що сон, який повторюється раз у раз, це сигналізація мозку, до якої варто прислухатися: так наша підсвідомість реагує на серйозні проблеми в житті та гостру емоційну реакцію, яку ми намагаємося придушити в реальності. Так він закликає нас змінити ставлення до ситуації.

Психологи радять звернути увагу на важливі події у житті, на які ми, начебто, не реагуємо. Можливо, ми просто не готові усвідомити зміни, що відбуваються з нами зараз, а уві сні нам підказують прислухатися до себе.

Сни, що повторюються, як повідомлення про важливу звістку, яку нам необхідно побачити, тому мозок активно натякає нам доступним для себе способом: подумай про це, усвідомь це, прийми.

Що робити, якщо нам сняться однакові сни?

Найважливіше: зрозуміти, що означає сон-повторення. Підсвідомість сигналізуватиме нам однаковими сюжетами і деталями в сновидіннях про те, що нас турбує. І це не припиниться, допоки ми не розберемося в собі.

Спробуйте згадати, коли побачили сон вперше і з якими подіями у житті він може бути пов’язаний.
Поміркуйте, що може сигналізувати вам підсвідомість, що може означати ваш сон. Проаналізуйте себе: що турбує вас настільки, що не дає повноцінно відпочивати?

Спробуйте змінити сценарій сну. Фахівці радять моделювати нові сюжети, якщо у вас повторюється сон. Так ви зможете налаштувати свою підсвідомість на пошук вигідних розв’язань проблеми.

Сни, що повторюються, закликають нас не тільки звернути увагу на життєві тривоги, а й прислухатися до себе. Більше довіряйте своєму внутрішньому чуття і спіть міцно!

Чи потрібно в деруни додавати яйця та борошно - секрети досвідчених господинь

субота, 28 січень 2023, 9:18

Деруни - дуже проста страва, яку може приготувати кожна господиня. Ця страва так і манить своїм ароматом та хрусткою скоринкою. Основний інгредієнт для цієї страви знайдеться на кожній кухні - це картопля. Також не слід забувати і про цибулю, яка допом...

А ви це знали? Чому на шоколаді з'являється білий наліт та чи можна його їсти

субота, 28 січень 2023, 8:42

Шоколад - це ласощі на всі часи та будь-який вік. Як можна відмовити собі в шматочку солодкого шоколаду - не уявляємо. Від кількості видів цього десерту розбігаються очі, але напевно, кожен стикався з таким доповненням, що розчаровує, як білий наліт, п...