Зверніть увагу! Весільна фотографка назвала три ознаки того, що шлюб приречений на розлучення

Під час святкування весілля деяка поведінка може свідчити про те, що шлюб не буде вдалим, вважає фотографка Шайла Херрінгтон. На думку американки, такими ознаками є надмірна кількість фотографій або проведеного часу одного з подружжя без другої половинки, а також несхвалення вибору друзями, передають Патріоти України.

Своїм досвідом весільна фотографка зі США поділилася в особистому акаунті shaylamherrington у соціальній мережі TikTok. Жінка сказала, що їй уже під час одруження найчастіше вдається визначити, чи молодята будуть разом довгий час.

Експертка виділила три головні "тривожні дзвіночки". Перший – коли один із пари робить більше трьох фото з родичами без свого партнера.

"У вас можуть бути фотографії тільки з батьками, без чоловіка. Але їх має бути не більше трьох", – вважає Херрінгтон.

Друга ознака швидкого розлучення – поведінка друзів. Якщо гості нареченої чи нареченого "уникають розмов про обранця", то, на думку фотографки, вони не схвалюють вибір. Найімовірніше, це небезпідставно, що загрожує розривом стосунків.

Третє, на що потрібно звернути увагу, – те, з ким проводить найбільше часу наречений чи наречена на весіллі. Якщо це не законний обранець чи обраниця, слід насторожитися.


Безпечне миття вікон з боку вулиці - як зробити це без ганчір'я, натирання і, найголовніше, без розводів (відео)

п’ятниця, 20 травень 2022, 9:57

З приходом теплої пори року ті мешканці багатоповерхівок, чиї житла не постраждали від варварських ракетних ударів рашистів, стикаються з іншою проблемою: потрібно помити вікна з боку вулиці, передають Патріоти України. Але деяким нашим співгромадянам ...

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...