Звільніть місце для щастя! Що потрібно викинути перед Новим роком 2024

Якщо ви знайдете в низці передсвяткових клопотів час для генерального прибирання - це буде ідеально. Але якщо сил і часу на це перед Новим роком немає, викиньте хоча б кілька непотрібних речей, і ви одразу відчуєте, як у домі стане легше дихати. Про те, чого позбутися насамперед, пише сайт "Новорічні подарунки", передають Патріоти України.

Список найбільш непотрібних речей — що викинути перед Новим роком 2024

Пройдіться по квартирі й перевірте всі шафи та полиці. Сміливо викидайте, якщо знайдете ці речі:

 • Одяг і взуття, яке ви не носите.
 • Книги, газети та журнали, які ви не збираєтеся читати ще раз.
 • Старі записки, квитанції, чеки і тому подібні папірці.
 • Надбиті чашки і тарілки. Їсти зі щербленого посуду — погана прикмета, тому викидайте не шкодуючи.
 • Побутова техніка, якою ви не користуєтеся або яку вже рік збираєтеся полагодити.
 • Продукти, у яких вийшов термін придатності, недоїдені рештки, що завалялися в дальньому кутку холодильника, — одразу у відро для сміття, їсти це вже небезпечно для здоров'я.
 • Усі колись подаровані сувеніри та декоративні предмети інтер'єру, які вже не тішать око, а лише збирають пил.
 • Іграшки, які вже не потрібні вашим дітям або зламані. Краще зробити це разом із дітьми, щоб потім уникнути сліз за улюбленим зайчиком чи машинкою.
 • Ліки, які вже неможливо ідентифікувати або вийшов термін придатності, навіть якщо зовні вони в повному порядку. Використання прострочених таблеток може загрожувати великими проблемами зі здоров'ям.
 • Протермінована і невикористана косметика і парфумерія. В один мішок з ліками — не піддавайте себе непотрібному ризику.

Психологи стверджують, що непотрібні речі не тільки захаращують простір, а ще й заважають зосередитися і викликають роздратування. А речі, з якими у вас пов'язані важкі спогади, можуть мимоволі стати причиною депресії.

З погляду езотериків, що більше захаращений простір, то більше блокуються канали позитивної енергії в домі. Звільніть місце, щоб впустити у своє життя щастя, удачу, радість, гроші та нові можливості.

Що робити з непотрібними речами

Найпростіше — зібрати весь мотлох і винести на смітник. Але якщо ви дбаєте про навколишнє середовище, розсортуйте все, що ви вирішили викинути і дайте деяким речам друге життя. Ось кілька варіантів, що зробити з непотрібними речами:

 • однозначно в сміття: зіпсована їжа, прострочені ліки, косметика і парфумерія, битий посуд, дзеркала;
 • на благодійність або в секонд хенд: одяг і взуття;
 • в утиль: папір, скло, пластик, металеві предмети, зламана побутова техніка;
 • спробувати продати на сайтах оголошень: усі речі, які можуть комусь стати в пригоді і чогось варті.

І ще одна порада: якщо ви позбуваєтеся речі, яка, на вашу думку, несе погану енергетику, не віддавайте її і не продавайте іншим людям. Таку річ потрібно просто викинути.

Перевірте своє! Ваш рід очолювала жінка, якщо прізвище звучить так

вівторок, 5 березень 2024, 0:22

Кожне прізвище несе в собі сакральний смисл і надзвичайну силу. Адже наші предки отримували їх не просто так, передають Патріоти України. Родові імена давалися за місцем проживання, за соціальним статусом, родом занять, зовнішністю тощо. А ще є багато ...

Треба лише 15 хвилин! Як приготувати найсмачніше, ароматне, ніжне печиво до чаю. коли гості на порозі

вівторок, 5 березень 2024, 0:12

З мінімуму продуктів - ціла гора домашнього печива! Його безперечною перевагою, крім відмінного смаку, є простота та швидкість. Усього 15 хвилин, і печиво до чаю буде готове! Швидка, економна випічка, яка завжди виходить, інформує Ukr.Media, передають ...