Звичайна горілка допоможе позбутися шару жиру на кухні за 10 хвилин - хитрість, про яку мало хто знає

Кухня - одне із найбільш забруднених місць вдома, адже там активно відбуваються процеси приготування і споживання їжі, передають Патріоти України.

І як би ми не стежили за тим, щоб після приготування їжі прибрати усі можливі закутки, помити столи і перемити посуд, одна проблема все одно може непомітно причаїтися. На кухні навіть у непомітних місцях з часом може з’являтися шар жиру.

Звісно, якщо час від часу проводити генеральне прибирання на кухні, то такій проблемі можна запобігти. Але що робити, якщо ви хочете прибрати у квартирі родича літнього віку, або переїхали у нову орендовану квартиру, у якій вас уже чекав такий "сюрприз"?

Якщо ви шукаєте відповідь на запитання, як відмити жир на кухні, вам допоможе один простий лайфхак, про який знають далеко не всі.

Відмити запущену кухню допоможе горілка із додаванням миючого засобу для посуду. Потрібно налити невелику кількість горілки у пластикову пляшку або будь-яку іншу ємність з пульверизатором і розбризкати суміш на забруднені місця. Далі залишаємо їх відмокати на 10 хвилин.

Коли цей час мине, починаємо прибирання. Потрібно протерти оброблені місця ганчіркою і потім добре помити. Усі сліди жиру відмиватимуться набагато краще, навіть якщо жир накопичувався роками.

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...

Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір - хитрість, про яку варто знати

середа, 8 лютий 2023, 18:52

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б - що тут важкого? Але, якщо робити це в звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не ...