Зима близько: Що зробити з обігрівачем, щоб він більше віддавав тепла

Опалювальний сезон та зима ще не настали, але в будинках вже відчувається значне похолодання. Вже зараз необхідно розмірковувати про те, як забезпечити собі тепло в холодну пору року. Один із найпростіших і найефективніших способів - це придбати обігрівач, передають Патріоти України.

Для нормальної роботи обігрівачі важливо зберігати в чистоті, пише express. Якщо він покритий пилом та брудом, його ефективність знижується, і він віддає менше тепла. Тому варто включити очищення обігрівача у ваш щотижневий план по прибирання оселі — це безперечно хороша ідея.

Як правильно чистити обігрівач

  1. Для ефективного очищення радіатора необхідно усунути пил, що знаходиться між панелями та за ними. Перед початком процедури переконайтеся, що обігрівач вимкнений, і якщо на ньому є кришка, зніміть її.
  2. Якщо кришка важко знімається, можна скористатися довгою та вузькою щіткою для радіатора або ганчіркою з мікрофібри. Зробіть очищення, використовуючи пилосос або видаляючи пил вручну, потім протріть радіатор вологою тканиною.
  3. Для більш простого способу видалення пилу зсередини та із задньої частини радіатора, можна скористатися феном. Просто спрямуйте насадку фена в канавки у верхній частині радіатора і увімкніть його на максимальну потужність.
  4. Потім перевірте стіну над радіатором. Іноді через нагрівання бруд і пил можуть прилипати до стіни. Усуньте стійкі забруднення, використовуючи невелику кількість мийного засобу та води.

Обирайте найкращі! Як споживачам розрізнити неякісні мандарини - лайфхаки

середа, 29 листопад 2023, 6:11

Українці можуть самостійно розрізнити зіпсовані чи переспілі мандарини. Наприклад, можна оглянути зовнішній вигляд мандаринів. Погані фрукти можуть мати плями, пошкодження, деформації та інші дефекти, передають Патріоти України. OBOZ.UA розповість у св...

Краще не займайтесь дурницями: Чому не можна піднімати "двірники" на автомобілі під час снігопаду

вівторок, 28 листопад 2023, 18:30

Під час сильних снігопадів проблема очищення лобового скла постає перед багатьма водіями, передають Патріоти України. Деякі автовласники думають, що можуть полегшити собі життя й піднімають повідці «двірників», надовго залишаючи машину на стоянці. Так...