​ Ресурси закінчуються: Прес-секретар Тіхановської розповіла про серйозні проблеми Лукашенка

Зважаючи на останні події, режим президента Білорусі Олександра Лукашенка став токсичним навіть для тих, хто колись був його союзником. Про це в ефірі програми "Всьо по бєспрєдєлу" на Апостроф TV розповіла прес-секретар лідера білоруської опозиції Світлани Тихановської Анна Красуліна, передають Патріоти України.

За її словами, світло на ситуацію пролив білоруський народ, який боровся всередині країни. "І зараз ми отримуємо ці плоди. Тобто була розгойдана важка інфраструктура Європейського Союзу, і тепер це починає діяти. Почали діяти і санкції, про які весь час говорилося, і обмеження на співпрацю з підприємствами, що знаходяться в Білорусі і наповнюють бюджет", - уточнила вона.

Красуліна впевнена, що у Лукашенка закінчуються ресурси і це бачать люди в його оточенні. Також вона звернула увагу на те, що у Білорусі є втрати і на міжнародному рівні.

"Якщо раніше Лукашенко беззастережно розраховував на пострадянських диктаторів, то зараз багато пострадянських правителів не хочуть мати до цього відношення. Зокрема, до цього терористичного захоплення літака", - сказала вона.

Все це розхитує ситуацію всередині країни, впевнена Красуліна. "Може бути, люди не виходять на вулицю великими маршами, проте це вимагає ресурсів. За кожен прапор треба хапати, кожну лавку треба зафарбовувати. Все це ресурси. Ще й усередині розбрід і хитання, тому що чиновники починають розуміти, що, напевно, вони неправильно зробили ставки", - завершила вона.

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...