​ Ресурси закінчуються: Прес-секретар Тіхановської розповіла про серйозні проблеми Лукашенка

Зважаючи на останні події, режим президента Білорусі Олександра Лукашенка став токсичним навіть для тих, хто колись був його союзником. Про це в ефірі програми "Всьо по бєспрєдєлу" на Апостроф TV розповіла прес-секретар лідера білоруської опозиції Світлани Тихановської Анна Красуліна, передають Патріоти України.

За її словами, світло на ситуацію пролив білоруський народ, який боровся всередині країни. "І зараз ми отримуємо ці плоди. Тобто була розгойдана важка інфраструктура Європейського Союзу, і тепер це починає діяти. Почали діяти і санкції, про які весь час говорилося, і обмеження на співпрацю з підприємствами, що знаходяться в Білорусі і наповнюють бюджет", - уточнила вона.

Красуліна впевнена, що у Лукашенка закінчуються ресурси і це бачать люди в його оточенні. Також вона звернула увагу на те, що у Білорусі є втрати і на міжнародному рівні.

"Якщо раніше Лукашенко беззастережно розраховував на пострадянських диктаторів, то зараз багато пострадянських правителів не хочуть мати до цього відношення. Зокрема, до цього терористичного захоплення літака", - сказала вона.

Все це розхитує ситуацію всередині країни, впевнена Красуліна. "Може бути, люди не виходять на вулицю великими маршами, проте це вимагає ресурсів. За кожен прапор треба хапати, кожну лавку треба зафарбовувати. Все це ресурси. Ще й усередині розбрід і хитання, тому що чиновники починають розуміти, що, напевно, вони неправильно зробили ставки", - завершила вона.

Хіти тижня. Популярний у 90-х російський актор заявив, що був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації

середа, 27 жовтень 2021, 3:00

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму. Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий "в’їхати у ...

Хіти тижня. У перекладі з дипломатичної - "не ваша собача справа": Міністр оборони США відповів на істерики Росії щодо вступу України в НАТО

середа, 27 жовтень 2021, 2:00

Глава Пентагону, міністр оборони США Ллойд Остін, перебуваючи із визитом в Україні, відповів на злобні заяви Росії щодо бажання України вступити в НАТО, зазначають Патріоти України. . Жодна третя країна не має права накладати вето на прагнення України...