
Російський окупант поскаржився на великі втрати армії РФ на війні з Україною. Від однієї роти, за його словами, залишилося лише чотири людини, передають Патріоти України.
В іншому підрозділі нещодавно також були загиблі, а ще дев'ятьох росіян було поранено. Про це стало відомо з телефонної розмови двох військових країни-агресора, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України.
У російських ЗМІ говорять зовсім інше – у пропагандистів окупанти всіх "перемагають" і завжди йдуть вперед.Один із окупантів у розмові згадав, що вони перебувають в Опитному. Найімовірніше, йдеться про селище під Авдіївкою, яку намагається оточити "друга армія світу".
Для цього на штурми кидають загарбників, які, за їхніми словами, мають бути в територіальній обороні, а не на першій лінії фронту. Їх використовують як гарматне м'ясо, відправляючи на позиції Сил оборони України без прикриття.
"Наказ надходить і все, х**рте, пох*й, автомати в руки, нах*й, і пох**рили, ні артилерії, ні танків – ніх*я у вас не буде, нах*й", – поскаржився воєнний злочинець.
Однак потім, коли з'являються "200-ті", командири окупантів починають давати задню і кажуть, що наказів вони нібито не давали або скасували їх. Відео містить нецензурну лексику, 18+!
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...