"12 лютого ЗМІ писали, чи вторгнеться Росія в Україну, 16 травня - навпаки": Зеленський виступив перед студентами

Володимир Зеленський зазначив, що після 24 лютого світ принципово по-іншому оцінює потенціал України. Президент показав це на прикладі двох статей, повідомляють Патріоти України.

Так, президент, виступаючи перед студентами ВНЗ, згадав про дві статті "Форбс". У першій заголовок від 12 лютого – "чи вторгнеться Росія в Україну", а від 16 травня – "чи вторгнеться українська армія в Росію".

Настрої світу змінились

Глава держави зауважив, що після 24 лютого нам вже багато чого вдалося. Світ почав дивитись інакше на ситуацію в нашому регіоні і на співвідношення сил.

"Але важливо, що ми самі думаємо про себе. Що наші люди відчувають про нашу державу", – зазначив президент.

Боротьба відкриває можливості

Зеленський зауважив, що для нашої країни зараз абсолютно особливий час. Мільйони українців зараз виборюють право на життя і свободу для нашого народу. Це, своєю чергою, відкриває простір можливостей.

За словами президента, наша країна зараз перебуває в такій ситуації, коли ми можемо обрати для неї таке майбутнє, як ми вирішимо. Зараз ми можемо свідомо переформатувати наше життя.

"Хотів віддячити Росії за допомогу Африці": Пригожин лицемірно прокоментував вбивство на війні в Україні громадянина Замбії

вівторок, 29 листопад 2022, 13:53

Приватна військова компанія (ПВК) "Вагнер" завербувала в російській колонії громадянина Замбії Лемехані Ньіренду, який пізніше загинув на війні в Україні. Про це повідомив власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин, додавши, що пам'ятає, як запитав молодого ч...

"Може зашкодити": Посол США в НАТО розповіла, чому вважає зараз недоречним визнання Росії спонсором тероризму

вівторок, 29 листопад 2022, 13:29

США наразі не вважають корисним офіційне визначення Росії державою-спонсором тероризму. За словами пані посла США в НАТО Джуліанн Сміт, у Вашингтоні вважають таке визнання контрпродуктивним, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Голос Америки...