"12 лютого ЗМІ писали, чи вторгнеться Росія в Україну, 16 травня - навпаки": Зеленський виступив перед студентами

Володимир Зеленський зазначив, що після 24 лютого світ принципово по-іншому оцінює потенціал України. Президент показав це на прикладі двох статей, повідомляють Патріоти України.

Так, президент, виступаючи перед студентами ВНЗ, згадав про дві статті "Форбс". У першій заголовок від 12 лютого – "чи вторгнеться Росія в Україну", а від 16 травня – "чи вторгнеться українська армія в Росію".

Настрої світу змінились

Глава держави зауважив, що після 24 лютого нам вже багато чого вдалося. Світ почав дивитись інакше на ситуацію в нашому регіоні і на співвідношення сил.

"Але важливо, що ми самі думаємо про себе. Що наші люди відчувають про нашу державу", – зазначив президент.

Боротьба відкриває можливості

Зеленський зауважив, що для нашої країни зараз абсолютно особливий час. Мільйони українців зараз виборюють право на життя і свободу для нашого народу. Це, своєю чергою, відкриває простір можливостей.

За словами президента, наша країна зараз перебуває в такій ситуації, коли ми можемо обрати для неї таке майбутнє, як ми вирішимо. Зараз ми можемо свідомо переформатувати наше життя.

Британські літаки можуть допомогти в експорті зерна з України, - міністр оборони Бен Воллес

середа, 29 червень 2022, 23:00

Британія може направити літаки для патрулювання маршрутів, якими просуватимуться судна з українським зерном, інформують Патріоти України. Як повідомляє Sky News, про це заявив міністр оборони Великобританії Бен Воллес. За його словами, розвідувальні лі...

Російські генерали думають, як втекти з України, – Піонтковський

середа, 29 червень 2022, 22:54

Росія продовжує залякувати своїх сусідів війною. Проте наразі ніхто не боїться погроз від Володимира Путіна. Про це для 24 каналу сказав російський публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України. "Московські генерали сьогодні думають про т...