15 тисяч вбитих і загарбані терени не привід не дружити з державою-агресором? Путін досі впевнений, що "між Україною та Росією відновляться стосунки у повному форматі"

Московські недоімперці взагалі дивуються, що навколишні народи сприймають насилля уламку кривавої орди не як благо і привід до любові та покори перед явленим "Величием"

Путін

Президент РФ Володимир Путін заявив, що нібито нормалізації відносин між Росією та Україною заважають українські націоналісти Про це вбивця сотень тисяч людей на земній кулі заявив під час виступу на Східному економічному форумі у Владивостоц, зазначають Патріоти України.

"Ситуація, в якій ми сьогодні знаходимося, є абсолютно ненормальною та неприродною. Рано чи пізніше ми у повноформатному масштабі відновимо наші стосунки з Україною", - сказав Путін.

Він вважає, що нормалізації відносин між країнами заважають націоналісти та політики з України.

"Не одне покоління українських політиків приходить до влади з лозунгами відновлення стосунків з Росією, а потім безпардонно обманюють своїх виборців і розвертають свою політику в зовсім іншому напрямку. І відбувається це під тиском націоналістів", - сказав Путін.

Росія з 2014 року веде неоголошену війну проти України, у березні РФ незаконно окупувала та приєднала до свого складу півострів Крим. Прямі бойові дії ведуться на територіях Донецької та Луганської областей з весни 2014 року. Росія вибудувала маріонеткові режими і намагається заперечувати свою участь, але міжнародній спільноті неодноразово надавались докази прямої участі Росії у війні. Україна офіційно називає РФ державою-агресором.

Євреї зі зброєю в руках битимуться проти Путіна: Лідер рабинів України закликав світ допомогти нашій спільній Батьківщині зупинити агресора

субота, 29 січень 2022, 9:22

Українські євреї будуть єдині зі своїми співгромадянами, щоб зі зброєю в руках протистояти російській навалі. Голова федерації єврейських громад України Меїр Стамблер закликав світ "стати на захист України" від Путіна. Про це він заявив в інтерв'ю ліде...

Суми чинитимуть опір: Будівлю патрульної поліції області укрірили для оборони стіною мішків з піском: що відбувається і чому не треба панікувати. Фото

субота, 29 січень 2022, 8:25

Варто зазначити, що у випадку наступу росіян на Харків, Суми опиняться на шляху одного з можливих напрямків удару. 300-тисячне місто ,що розташоване всього в 20 км від державного кордону може видатись московським стратегам легкою здобиччю. У Сумах буді...