15 тисяч вбитих і загарбані терени не привід не дружити з державою-агресором? Путін досі впевнений, що "між Україною та Росією відновляться стосунки у повному форматі"

Московські недоімперці взагалі дивуються, що навколишні народи сприймають насилля уламку кривавої орди не як благо і привід до любові та покори перед явленим "Величием"

Путін

Президент РФ Володимир Путін заявив, що нібито нормалізації відносин між Росією та Україною заважають українські націоналісти Про це вбивця сотень тисяч людей на земній кулі заявив під час виступу на Східному економічному форумі у Владивостоц, зазначають Патріоти України.

"Ситуація, в якій ми сьогодні знаходимося, є абсолютно ненормальною та неприродною. Рано чи пізніше ми у повноформатному масштабі відновимо наші стосунки з Україною", - сказав Путін.

Він вважає, що нормалізації відносин між країнами заважають націоналісти та політики з України.

"Не одне покоління українських політиків приходить до влади з лозунгами відновлення стосунків з Росією, а потім безпардонно обманюють своїх виборців і розвертають свою політику в зовсім іншому напрямку. І відбувається це під тиском націоналістів", - сказав Путін.

Росія з 2014 року веде неоголошену війну проти України, у березні РФ незаконно окупувала та приєднала до свого складу півострів Крим. Прямі бойові дії ведуться на територіях Донецької та Луганської областей з весни 2014 року. Росія вибудувала маріонеткові режими і намагається заперечувати свою участь, але міжнародній спільноті неодноразово надавались докази прямої участі Росії у війні. Україна офіційно називає РФ державою-агресором.

Військовий облік для жінок: Нардеп пояснив, за яким принципом будуть визначати необхідні спеціальності

середа, 17 серпень 2022, 19:51

Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Федір Веніславський розповів, що спеціальність жінок, які підпадають під військовий облік в Україні, буде визначатися їхнім дипломом про освіту. Про це він заявив під час бр...

В цих переговорах не беруть участь ЄС і США: Жданов пояснив, чим небезпечний раптовий візит до України Ердогана і Гутерріша

середа, 17 серпень 2022, 19:41

Президент Туреччини Реджеп Ердоган і генсек ООН Антоніу Гутерріш, які завтра зустрінуться з Володимиром Зеленським у Львові, просуватимуть в Україні завершення війни з РФ дипломатичним шляхом, передають Патріоти України. Як заявляє військовий експерт О...