156 тисяч гривень за день роботи: Нардепка показала добові зарплати іноземців із наглядової ради УЗ

Крістіан Кун пробув в Україні 75 днів, заробивши 11,7 млн грн.

Народна депутатка від партії "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк порахувала, скільки за один день перебування в Україні заробили деякі члени наглядової ради компанії "Укрзалізниця", повідомляють Патріоти України.

Згідно з таблицями, які вона опублікувала в своєму Telegram-каналі, глава наглядової ради Шевки Аджунер за період із 2018 по 2020 рік пробув в Україні 267 днів і заробив 13,8 мільйона гривень. Отже, за день своєї роботи він отримував 51,8 тисяч гривень.

Крістіан Кун пробув в Україні 75 днів, заробивши 11,7 млн грн. Отже, за день роботи він отримував понад 156 тисяч гривень. Його колега Андреас Матьє за весь період заробив стільки ж, але провів в Україні 107 днів. У день його зарплата склала 109 тисяч гривень.

"Вчора на Кабміні я задала прем'єр-міністру питання, скільки ще ми будемо годувати всіх цих людей і чому б йому не взяти постанову про залежність зарплати топ-менеджменту підприємств від фінансових показників підприємств? У відповідь отримала роздратування і все", – написала вона.

Хіти тижня. Може, ще раз Путіну в очі зазирнути? Російські окупанти під час перемир'я риють траншеї і наближаються впритул до позицій ЗСУ. Захисникам України протидіяти заборонено

субота, 8 серпень 2020, 3:00

"Гібриди" Путіна копають нові траншеї і наближаються впритул до позицій бійців ЗСУ під час перемир’я. Відповідну інформацію 1 серпня оприлюднив морпіх, який зараз воює на південному напрямку, повідомляють Патріоти України з посиланням на InfoResist.

Хіти тижня. Справа не у віці: Стало відомо, чому Кучма перестав очолювати українську делегацію в ТКГ

субота, 8 серпень 2020, 2:00

Голові Офісу президента потрібна була людина, яка не буде зливати інформацію про переговори, з'ясували журналісти. Другий президент України Леонід Кучма перестав бути главою української делегації у мінській Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, о...