163 нардепи "Слуги народу" наплювали на обіцянку меморандуму про відповідальність скласти свої депутатські мандати, - інфографіка

163 з 243 народних депутатів від "Слуги народу" порушили меморандум про відповідальність. Це зобов'язання підписували перед позачерговими парламентськими виборами у 2019 році. Про це повідомив портал "Слово і діло", зазначають Патріоти України.

Тоді майбутні депутати брали на себе зобов'язання, зокрема, бути присутніми на всіх засіданнях Верховної Ради і підтримувати всі законопроєкти з програми партії.

За невиконання меморандуму обіцяли добровільно скласти мандат.

Пункт "Бути присутнім на всіх пленарних засіданнях Верховної ради, засіданнях комітетів і комісій, крім випадків, коли це неможливо з поважних причин" порушили 112 депутатів фракції "Слуга народу". Серед них – голова партії Олександр Корнієнко і лідер фракції Давид Арахамія.

Пункт "Голосувати особисто, за допомогою, особистої картки, не передавати і не приймати від колег по фракції особисту картку для голосування" порушили чотири нардепа: Володимир Іванов, Сергій Литвиненко, Олена Копанчук і Олександр Маріковський.

Пункт "Підтримувати всі законопроєкти, передбачені передвиборчою програмою партії" порушили 109 "слуг народу", включно з лідером партії Корнієнком.

Всі ці три пункти порушив тільки один депутат – Володимир Іванов. Два пункти - 61 нардеп, один – 101.

При цьому ніхто з "порушників" не склав добровільно свій депутатський мандат, хоча останній пункт меморандуму це передбачає.

Всього у меморандумі сім пунктів. Перші два практично ідентичні, виконання п'ятого – вести дискусії про законопроєкти на засіданні фракції і аргументувати свою позицію – не можна перевірити, шостий пункт – бути гідним звання народного депутата – також неможливо.

Склоки з Байденом важливіші? Українка Спартц у Конгресі проголосувала проти виділення додаткових $12,3 млрд Україні

неділя, 2 жовтень 2022, 7:25

Конгресвумен українського походження Вікторія Спартц проголосувала проти виділення Україні додаткових $12,3 млрд від США. Це повідомив журналіст «Голосу Америки» Остап Яриш. . «До речі, конгресвумен Вікторія Спартц голосувала проти законопроєкту, ку...

Щоб прискорити озброєння ЗСУ: Україна пропонує США нову схему постачання Himars

неділя, 2 жовтень 2022, 7:00

Україна хоче добитися постачання реактивних систем залпового вогню Himars, що вже були у використанні американської армії. При цьому нові системи, що були призначені для України, направляться на потреби Штатів. Про це повідомив голова парламентської фр...