17-річний росіянин пояснив своїм землякам, чому Крим - це Україна (відео)

Згідно 73 статті Конституції України питання про зміну кордонів вирішується тільки всеукраїнським референдумом.

Російський блогер з нікнеймом @primburg простою мовою пояснив своїм землякам, чому Крим - це Україна. Відповідне відео він опублікував у своєму ТікТок, передають Патріоти України.

17-річний хлопець відразу ж уточнив, що він є громадянином Росії, після чого звернувся до всіх "кремлеботів". Він нагадав, що згідно 73 статті Конституції України питання про зміну кордонів вирішується тільки всеукраїнським референдумом.

"72 стаття говорить нам, що такий референдум може призначити або парламент, або Президент України, тільки за згодою народу", – додав він.

"27 лютого 2014 року російський спецназ захопив органи влади Криму. Був порушений Будапештський меморандум", - підкреслив росіянин, нагадавши, що російським півострів визнали лише Куба, Афганістан, Сирія, Венесуела і ще чотири країни з низьким рівнем життя.

17-річний юнак зазначив, що в окупованому Криму досі немає російських банків, а також популярних брендів – наприклад, Mcdonald's. "До цього він був російським, а ще раніше – турецьким. Але Калінінград також був історично німецьким", - підсумував російський блогер.

Українці в коментарях зраділи адекватній позиції хлопця, який "розуміє справжню ситуацію". "Нарешті я знайшов адекватного росіянина", "Молодець, малий. Ти мудріший за більшу частину росіян", "Це дуже добре, що ви почали вивчати українські закони", "Ще є росіяни, не заражені роспропагандою", - писали в коментарях.

@primburg Надеюсь ответил на все вопросы ##кремлеботов ##крым ##украина ##россия
♬ Мало тебя - SEREBRO

Хіти тижня. Популярний у 90-х російський актор заявив, що був готовий "в’їхати у Крим на танку" для підтримки окупації

середа, 27 жовтень 2021, 3:00

12 березня 2014 року актор Ігор Угольников підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики Путіна щодо України і Криму. Російський актор, режисер і телеведучий Ігор Угольников заявив, що у 2014 році був готовий "в’їхати у ...

Хіти тижня. У перекладі з дипломатичної - "не ваша собача справа": Міністр оборони США відповів на істерики Росії щодо вступу України в НАТО

середа, 27 жовтень 2021, 2:00

Глава Пентагону, міністр оборони США Ллойд Остін, перебуваючи із визитом в Україні, відповів на злобні заяви Росії щодо бажання України вступити в НАТО, зазначають Патріоти України. . Жодна третя країна не має права накладати вето на прагнення України...