"18-річних призовників поселили разом з зеками": Родичі "мобіків" поскаржилися на порядки в армії РФ. Перехоплення

Російські окупанти знову скаржаться на неналежні умови на фронті. Як виявилося, 18-річних призовників селять разом із затятими зеками "Шторм-Z", передають Патріоти України.

Про це повідомили телефоном родичі мобілізованих. Розмову було перехоплено Головним управлінням розвідки України. "У цю казарму велику привезли. Здебільшого там одні зеки. Дітей разом із зеками... А вони п'ють там, незрозуміло, що творять", – заявляють росіяни.

Родичі російських молодих солдатів незадоволені таким розміщенням, у цьому вони звинувачують владу через відсутність контролю.

Крім того, багато хто розповідає, що з близьких і знайомих відправили в гарячі точки. "Пробули майже рік зараз та всіх на гарячу точку", – заявляють родичі. При цьому, зважаючи на розмову, російським військовим планують не платити зарплату.

"З 1-го вересня почнемо розпускати, зброю починаємо все здавати. Сидимо місяць без зарплати, потихеньку по одному вивозитимемо", – розповідають у телефонній розмові. Як виявилося, молодим бійцям доведеться місяць сидіти абсолютно без зброї, адже незабаром їхній контракт закінчить і їх виженуть.

Росіянам у Криму вже не буде спокою: Експерт розповів, що чекає на окупантів

понеділок, 22 червень 2026, 22:20

Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...

Москва в паніці очікування чергового погрому: Біля Московського НПЗ розгорнули одразу кілька комплексів ППО

понеділок, 22 червень 2026, 22:06

Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...