
Російські окупанти знову скаржаться на неналежні умови на фронті. Як виявилося, 18-річних призовників селять разом із затятими зеками "Шторм-Z", передають Патріоти України.
Про це повідомили телефоном родичі мобілізованих. Розмову було перехоплено Головним управлінням розвідки України. "У цю казарму велику привезли. Здебільшого там одні зеки. Дітей разом із зеками... А вони п'ють там, незрозуміло, що творять", – заявляють росіяни.
Родичі російських молодих солдатів незадоволені таким розміщенням, у цьому вони звинувачують владу через відсутність контролю.
Крім того, багато хто розповідає, що з близьких і знайомих відправили в гарячі точки. "Пробули майже рік зараз та всіх на гарячу точку", – заявляють родичі. При цьому, зважаючи на розмову, російським військовим планують не платити зарплату.
"З 1-го вересня почнемо розпускати, зброю починаємо все здавати. Сидимо місяць без зарплати, потихеньку по одному вивозитимемо", – розповідають у телефонній розмові. Як виявилося, молодим бійцям доведеться місяць сидіти абсолютно без зброї, адже незабаром їхній контракт закінчить і їх виженуть.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...