19 серпня офіційна Москва вперше не озвучила "досягнень" своєї "непереможної армії" на війні проти України, - ISW

Виглядає так, що Кремлю нема не лише чим хвалитися, а навіть вигадати досягнення не в змозі їхня пропагандистська машина, для підтримки войовничого духу росіян.

Кремль вперше за цілий місяць не прозвітував про свої "успіхи" в ході війни на території України, зазначають експерти, передають Патріоти України.

Росія вперше з 6 липня не повідомила про якісь "досягнення" у війні проти України. Більше того, армія РФ проводить обмежені та невдалі штурми на Донбасі. Про це повідомляється у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Експерти Інституту звертають увагу, що російські окупанти на Донеччині намагалися атакувати на південь від Сіверська і на північний схід від Бахмута.

Ворожа армія продовжує наступальні операції біля Донецька, зокрема на північ, захід та південний захід від міста.

Також війська РФ здійснили невдалу спробу наступу на Запорізькому напрямку: від Єгорівки до Шевченка. Ці два населені пункти розташовані на схід від кордону Донецької та Запорізької областей.

Нагадаємо, в ISW заявили, що у російських окупаційних силах виник розкол. Ополченці так званої "ЛНР" відмовилися продовжувати бойові дії на Донеччині та скаржилися на виснажливі темпи наступу за межами Луганської області.

"Ганьба! Яка ганьба!": Путін став дратувати своїх найближчих поплічників, - ЗМІ

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:56

В оточенні Володимира Путіна зростає роздратування по відношенню до диктатора через те, що він вимагає результатів на війні з Україною, хоча йому регулярно доповідають про проблеми на фронті, втрату частини анексованих територій та про те, що війна фак...

ЗСУ змінили динаміку бойових дій на фронті і тепер можуть маневрувати, - глава Пентагону

понеділок, 3 жовтень 2022, 9:55

Збройні сили України змінили динаміку на полі бою і тепер мають можливості для маневру. Їм вдалося зрушити ситуацію на полі бою завдяки прогресу у просуванні в Херсонській області. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, повідомляє CNN. Він зазн...