"1938 рік для нашого покоління": Прем’єрка Литви закликала світ дати рішучу відсіч Путіну, а не йти на поступки Гітлеру сучасності, вибудовуючи "Мюнхенські угоди-2"

Прем’єрка Литви Інґріда Шимоніте заявила, що сьогоднішня безпекова ситуація в Європі нагадує події 1938 року напередодні Другої світової війни, коли європейські лідери йшли на поступки Гітлерові, замість того, щоб дати відсіч агресору. Про це Шимоніте сказала в інтерв’ю The Guardian, зазначають Патріоти України.

"Це момент 1938 року для нашого покоління. Нейтралітет допомагає гнобителю, але ніколи — жертві", — сказала Інґріда Шимоніте.

У виданні зазначили, що прем’єрка Литви є однією з небагатьох із європейських політиків, які найбільше готові відстоювати демократію та викривати методи автократії. Саме її позиція призвела до конфлікту Вільнюсу не лише з Росією , а й з Китаєм. Пекін "покарав" Литву за відкриття тайванського представництва у Вільнюсі, скоротивши торгівлю та наполягаючи на виведенні своїх компаній з Литви.

Шимоніте сказала, що подвійні загрози з боку наддержав показали, що для Заходу необхідно відкинути невпевненість у собі та внутрішні розбіжності.

"Перша відповідь — не боятися, а говорити", — закликає політикиня.

"Вашингтонські відьми в екстазі": Роспропаганда зганьбилася "містикою" про Зеленського (відео)

середа, 1 лютий 2023, 7:23

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

"Путін знає, що вікно можливостей" на полі бою закривається, і чинитиме максимальний тиск", - Расмуссен закликав НАТО негайно дати танки Україні

середа, 1 лютий 2023, 6:49

Останні рішення "Рамштайну" змінюють ситуацію на полі бою та водночас змушують рф збільшувати воєнний тиск на Україну до прибуття важкої західної техніки, після чого "вікно можливостей" для російських військ закриється. Про це на спільному засіданні ко...