200 людей на 20 км фронту: Окупант поскаржився Путіну на великі проблеми

Російський військовий, який бере участь у війні проти України, відправив у Кремль офіційне звернення до диктатора Володимира Путіна, щоб поскаржитися на проблеми "СВО". Він назвав умови, в яких перебуває, знущанням. Відповідний лист з'явився в розпорядженні Telegram-каналу "Досье Шпиона", передають Патріоти України.

Скаргу окупант – Корабльов Віктор Миколайович із в/ч 74814 (205-а окрема мотострілецька козача бригада, пункт постійної дислокації Ставропілля) – направив до управління президента РФ із роботи зі зверненнями громадян та організацій."Шановний головнокомандувачу... Ви або розплющте очі, якщо вам не все одно, або закінчуйте вже знущатися з людей", – звернувся військовослужбовець до Путіна.

Корабльов розповів, що його батальйонна тактична група укомплектована особовим складом лише на 25%, а технікою на 30% від заявлених командуванням показників. Окупанти та об'єкти їхньої БТГр взагалі не прикриті ППО, також відсутня розвідка. На 20 км фронту (плюс тил) у цій БТГр є лише 200 осіб.

"За моєю інформацією, військовослужбовці зараз перебувають у районі н.п. Нова Каховка Херсонської області", – уточнив автор "Досье Шпиона". Загарбник поскаржився також на відсутність елементарних умов. Баню солдати відвідували лише один раз за чотири місяці служби, заявив учасник "спецоперації". "Просто перевірте мої слова – і ви жахнетеся", – написав Корабльов президенту РФ.

Небезпека є: У Авдіївці може повторитися "бахмутський сценарій", - британська розвідка

понеділок, 20 березень 2023, 11:26

Росія досягла певних успіхів у "повзучому" наступі на Авдіївку на Донеччині та намагається оточити український військових у місті. Про це йдеться у щоденному огляді Міністерства оборони Великої Британії,передають Патріоти України. Як пише розвідка,за ...

Візит Лаврова не минув дарма: У школах РФ почнуть вивчати африканські мови

понеділок, 20 березень 2023, 10:57

Африканське турне глави МЗС РФ Сергія Лаврова отримало несподіване продовження, однак не зовсім там, звідки чекали в Кремлі. Так, у російських школах планують запровадити вивчання африканських мов, передають Патріоти України. Як повідомляє ТАСС, про це...