200 людей на 20 км фронту: Окупант поскаржився Путіну на великі проблеми

Російський військовий, який бере участь у війні проти України, відправив у Кремль офіційне звернення до диктатора Володимира Путіна, щоб поскаржитися на проблеми "СВО". Він назвав умови, в яких перебуває, знущанням. Відповідний лист з'явився в розпорядженні Telegram-каналу "Досье Шпиона", передають Патріоти України.

Скаргу окупант – Корабльов Віктор Миколайович із в/ч 74814 (205-а окрема мотострілецька козача бригада, пункт постійної дислокації Ставропілля) – направив до управління президента РФ із роботи зі зверненнями громадян та організацій."Шановний головнокомандувачу... Ви або розплющте очі, якщо вам не все одно, або закінчуйте вже знущатися з людей", – звернувся військовослужбовець до Путіна.

Корабльов розповів, що його батальйонна тактична група укомплектована особовим складом лише на 25%, а технікою на 30% від заявлених командуванням показників. Окупанти та об'єкти їхньої БТГр взагалі не прикриті ППО, також відсутня розвідка. На 20 км фронту (плюс тил) у цій БТГр є лише 200 осіб.

"За моєю інформацією, військовослужбовці зараз перебувають у районі н.п. Нова Каховка Херсонської області", – уточнив автор "Досье Шпиона". Загарбник поскаржився також на відсутність елементарних умов. Баню солдати відвідували лише один раз за чотири місяці служби, заявив учасник "спецоперації". "Просто перевірте мої слова – і ви жахнетеся", – написав Корабльов президенту РФ.

У ЗСУ є успіхи в районі чотирьох населених пунктів на Бахмутському напрямку - речник Східного угруповання

вівторок, 26 вересень 2023, 21:29

На Бахмутському напрямку українські сили досягли успіхів у районах чотирьох населених пунктів. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Він підкреслив, що на південному фланзі ...

Український контрнаступ: У командуванні Таврійського напрямку анонсували гарні новини

вівторок, 26 вересень 2023, 19:46

Українські захисники продовжують наступальну операцію на півдні України, зокрема на Мелітопольському і Таврійському напрямку. Про це розповів речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, зазначають Патріоти України....