"2014 року я був там, де більшість патріотів. Дякую Богові і долі, що командував найкращими воїнами у світі!": Муженко прокоментував відставку і висловив побажання наступнику

Відправлений Зеленським у відставку начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко прокоментував свою відставку і побажав Головнокомандувачу Збройних сил поліпшити бойові здібності армії, зазначають Патріоти України.

«За 40 років військової служби я жодного разу не пошкодував про свій вибір. Навесні та влітку 2014 року я був там, де були більшість українських патріотів – на сході нашої Батьківщини. Російська гібридна окупація вимагала від нас невідкладних і рішучих дій, так як органи державної влади Донецької і Луганської областей, правоохоронні органи були повністю паралізовані», – написав він у Facebook.

Він зазначив, що чесно виконував свій службовий обов'язок на посаді голови Генштабу ЗСУ, яку посів у липні 2014 року.

«Під час відбиття агресії Росії проти України Збройні Сили ще більше згуртувалися, зміцнилося бойове побратимство. Наш бойовий дух допоміг вистояти і надав сил всьому народу. А здобутий рівень довіри суспільства до свого війська – це результат нашої спільної і напруженої служби за всі ці роки. У Збройних Силах за цей час сформувався кастовий дух або латиною “ESPRIT DE CORPS”. Він заснований на почутті вірності Україні, належності до сильної армії, на святому обов'язку захищати націю, прагненні служити українському народу», – пише Муженко.

Екс-голова Генштабу побажав новому Головнокомандувачу ЗСУ ще більше зміцнити набутий бойовий дух і поліпшити бойові здібності армії.

«Висловлюю вдячність всім, без виключення, від солдата до генерала, кожному громадянину України, хто допомагав армії за те, що мав честь бути разом з вами в ці буремні для держави часи і відчував вашу підтримку. Ми гідно виконували свій громадянський обов’язок, захищаючи свободу і незалежність України. Я дякую Богові і долі за те, що служив та командував найкращими воїнами у світі! Найголовніше, що я усвідомив за час служби в армії – це честь армійського офіцера. Для мене вона означає бути вірним нації, любити військову справу, поважати підлеглих і бути прикладом для них», – підсумував Муженко.

Ми ніколи не погодимося на капітуляцыю: Українська громадськість звернулася до Джо Байдена напередодні зустрічі президентів США та Росії

понеділок, 6 грудень 2021, 19:57

Українські громадські діячі, політики, представники інтелігенції, народні депутати, правозахисники та інші звернулися до президента США напередодні його зустрічі в режимі відеоконференції із президентом РФ Володимиром Путіним, зазначають Патріоти Украї...

"Мрія наших братів росіян – бути володарями православ‘я. Та цього ніколи не станеться" - патріарх Варфоломій відкинув загарбницькі амбіції Москви на "духовному фронті"

понеділок, 6 грудень 2021, 19:45

Вселенський Патріарх Варфоломій заявив, що причиною чинного конфлікту між православними Церквами стали спроби росіян одноосібно очолити православ’я, повідомляють Патріоти України з посиланням на “Суспільне”. За його словами, цей конфлікт було розпочато...